חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס אקספרס משולב לרכבת ולפארקים

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

רכבות לדיסנילנד עם כניסה לפארק יורודיסני ולפארק אולפני וולט דיסני, הכל בכרטיס אחד ומשתלם למשפחות או אנשים שרוצים להגיע לפארקים בתחבורה ציבורית.

כרטיס לדיסנילנד אקספרס לרכבות ופארקים

טיול לדיסנילנד פריז (לשעבר יורודיסני שנפתח בשנת 1992) הוא אחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם ופופולארי מאוד בקרב הקהל הישראלי, אם לא בחרתם במלון שנמצא במרחק הליכה קצרה אל דיסנילנד או מלון עם הסעות הלוך ושוב אל פארק השעשועים – תצטרכו למצוא את דרך התניידות הטובה עבורכם.
השאלה המרכזית של תיירים רבים היא איך מגיעים לדיסנילנד מהמלון, רבים בוחרים מלון שמצריך נסיעה קצרה או נסיעה ארוכה וחלק מהתיירים ממוקמים בפריז שידועה בתור אתגר הנסיעה בה למקומיים ובוודאי לאנשים שלא מכירים את האזור וחושבים על השכרת רכב.
ההמלצה החמה לכל המבקרים היא להשתמש בשירות הסעה כלשהו, פרטי או ציבורי, אחת מהדרכים האפשריות להגיע לפארק השעשועים היא באמצעות רכבת לדיסנילנד, אם אתם מעוניינים ברכבת שילוב של כרטיס כניסה לדיסנילנד עם כרטיס לרכבות הלוך ושוב הוא הכרטיס המתאים.

כרטיס אקספרס לרכבות ופארקים מאפשר לכם לנסוע ברכבות הלוך ושוב לדיסנילנד ובנוסף מקנה לכם אפשרות להיכנס לדיסנילנד פריז, אולפני וולט דיסני או לשני הפארקים באותו היום ולפי בחירתכם בשלב הזמנת הכרטיס, הנסיעה ממרכז העיר נמשכת כ- 40 דקות ברכבת  RER A.
על אף שכרטיסי דיסנילנד נשלחים לרוב באמצעי דיגיטלי, סוג הכרטיס הזה דורש איסוף כרטיס (אין שירות משלוח כרטיסים), כתובת המשרד לאיסוף כרטיס עם רכבת מצוינת טרם שלב ההזמנה והערה לגבי איסוף כרטיסים ממשרד Magic Ways בבוקר יום הסיור – קחו זאת בחשבון וקראו את ההוראות טרם הזמנת כרטיס אקספרס דיסנילנד עם רכבת.
הכרטיס כולל כניסה לפארק אחד או שניים בהתאם לבחירתכם וכרטיסי רכבת הלוך ושוב למרכז פריז.
הכרטיס לא כולל משלוח כרטיס, מזון ושתייה בפארק, לינה או שהות במלונות דיסני, אקסטרה שעות קסם או קיצורי תורים בכניסה ולמתקנים.
כרטיסי דיסני לא ניתנים למכירה או העברה ושמכם יופיע על הכרטיסים.

RER לדיסנילנד פריז, יש שם תמונה של התחנות
RER לדיסנילנד פריז, תמונה של התחנות

האם כרטיסים לדיסנילנד עם רכבות לפארק שווים את המחיר?

רכישה נפרדת של הכרטיסים וכרטיסי נסיעה ברכבת ממרכז פריז אל דיסנילנד תעלה לכם יותר, אך הכל שאלה של נוחות וצורך, הכרטיס יתאים לאנשים שאוהבים לנסוע ברכבות ונמצאים בקרבת תחנת רכבת מהמלון.
חסרונות הכרטיס כוללים אי קבלה באמצעי דיגיטלי וצורך באיסוף עצמי, תלות ברכבות וצורך להספיק לדייק בזמנים כדי לא להפסיד זמן הנאה בפארק.
במידה וזה לא הכרטיס אותו אתם מחפשים ואתם מעוניינים בכרטיס מסוג אחר, עברו על רשימת הכרטיסים המלאה והזמינו כרטיס מתאים אחר:

האם כדאי לבחור רק את דיסנילנד פריז או לשלב גם את אולפני וולט דיסני?

פארק אולפני וולט דיסני (א' – ש' 9:30-21:00) צמוד לדיסנילנד ואינו מפורסם ומפואר כמו יורדוסיני המבוקש (ב' – ו' 9:30 – 21:00, ש'-א' עד 22:00), אולפני וולט דיסני נפתח כעשור לאחר דיסנילנד ונכון להיום הוא הפארק הקטן ביותר מבין הפארקים של דיסני בעולם וכולל מספר אטרקציות ומתקנים, חלוקה לאזורים והנאה למספר שעות טובות.

אם טרם ביקרתם באולפני וולט דיסני מומלץ לבקר לפחות פעם אחת, ניתן להקדיש לפארק חצי יום או יום שלם לאנשים שמעוניינים ליהנות מחוויית דיסני מלאה (כרטיס ליומיים, שלושה ועד ארבעה מתאים במצב הזה).
כרטיס אקספרס מאפשר לכם לבחור כניסה לשני הפארקים ביום אחד, הדבר מאתגר ודורש וויתור על חלק מהמתקנים הפופולאריים בדיסנילנד.

בנוסף, מומלץ לתכנן את היום שלכם בפארק באמצעות אפליקציית דיסנילנד, אפליקציה שכוללת מידע רב, מפה אינטראקטיבית ואפשרות תכנון יום לכל המתקנים, ההופעות והאטרקציות.

איך מקצרים תורים בדיסנילנד?

קיצור תור למתקן בדיסנילנד פריז מתאפשר באמצעות הורדת האפליקציה, השירות שנקרא בעבר Fast Pass וכלל כרטיס פיזי, עבר לאפליקציית תחת השם Disney Premier Access ומאפשר לכם לקצר ולדלג על תורים באמצעות האפליקציה.

הזמנת כרטיסים לדיסנילנד אונליין היא ההזמנה הפופולארית ביותר כיום, חלק גדול ממיליוני המבקרים בפארק לא מעוניין לשרוף זמן בקופות ולשלם יותר על כרטיס פיזי.

הכרטיס כולל כניסה לדיסנילנד פריז, אולפני וולט דיסני או לשני הפארקים (לפי בחירה שלכם) ורכבות הלוך ושוב ממרכז פריז. את סוג הכרטיס הזה יש לאסוף באופן פיזי מהמשרדים. 

כרטיס רכבות אקספרס מאפשר יום אחד, ניתן לבחור בכרטיס ליומיים ועד ארבעה ימים בפארק. יותר ימים שווה יותר הנאה ופחות לחץ.

בדיסני ביטלו את שירות Fast Pass, ביקומו ניתן להוריד את אפליקציית דיסנילנד פריז ולהשתמש בשירות  Disney Premier Access.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!