חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיסני פריז עם ילדים: יורודיסני עם תינוקות וילדים קטנים מאוד

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

מגיעים לדיסנילנד פריז עם תינוקות, פעוטות או ילדים קטנים מאוד? קראו טיפים והמלצות להורים בדיסנילנד, כיצד להסתדר בפארק עם הילדים, לחופשה רגועה ומהנה ככל הניתן.

האם אפשר לבקר בדיסנילנד פריז עם תינוקות?

אם ביקרתם או לא בפארק השעשועים המבוקש ביותר בעולם, דיסנילנד פריז (יורודיסני לשעבר), ודאי ראיתם שהפארק מציע אפשרויות רבות ולא ברור האם אפשר לקחת תינוקות לדיסנילנד פריז, האם דיסנילנד מתאים לפעוטות? התשובה הפשוטה היא שדיסנילנד פריז מתאים לכל גיל וניתן למצוא אטרקציות שיתאימו לתינוקות ופעוטות (מתקנים והופעות).
כדי לבדוק הגבלות גובה וגיל למתקן, תוכלו לבדוק מידע על כל המתקנים בדיסנילנד באתר וגם באפליקציית דיסנילנד פריז, אזור ארץ הפנטזיה הוא אזור שיוכל להתאים גם לתינוקות ופעוטות, בין המתקנים האפשריים: It’s a Small World, Dumbo the Flying Elephant, Peter Pan’s Flight, Mad Hatters Tea Cups, Lancelot’s Carousel, Casey Junior וכמובן אזורים נוספים כמו מפגש עם דמויות דיסני וטירת דיסנילנד.

אם אתם רוצים ליהנות עם התינוקות או הילדים הקטנים בצורה רגועה יותר, מומלץ להגיע בתקופות בשנה בהן אין עומס רב, אם תבחרו באמצע השבוע שלא בחודשים יולי-אוגוסט, תוכלו למצוא אווירה רגועה יותר בפארק שיכולה להקל במיוחד על הורים צעירים בדיסנילנד שיעדיפו פארק לא עמוס ואף מחירים זולים יותר על כרטיסים לדיסנילנד פריז או כל פארק של דיסני אחר.

בדיסנילנד לא שוכחים שאתם הורים לתינוקות ומספקים לכם מרכז טיפול לפעוטות שכולל מתחמי החתלה, חימום בקבוקים ואזור לרכישת חיתולים ותמ"לים – שירותים אלו קיימים כבר שנים רבות לרווחת ההורים, ניתן למצוא את מרכזי התינוקות (Baby Care Center) במיקומים הבאים:
מרכז תינוקות בדיסנילנד פריז: ברחוב הראשי של ארה"ב (הכניסה) ליד המסעדה Plaza Gardens.
בפארק אולפני וולט דיסני תוכלו למצוא את המתחם מאחורי Studio Services (מומלץ להשתמש באפליקציית דיסנילנד פריז ולפתוח את מפת הפארק).
העגלה התפרקה או ששכחתם אותה? אל דאגה ניתן לשכור עגלת תינוק, העגלה לעיתים תוכל לשמש ילדים עם מוגבלות או ילדים קטנים שיוכלו לנוח בה.
אם הגעתם עם יותר מתינוק אחד תוכלו להשתמש בשירות Baby Switch, השירות מאפשר למבקרים שמגיעים למתקן עם תינוקות/פעוטות ליהנות מאטרקציה בזמן שההורה השני דואג לילד, לאחר הסיום במתקן יוכל ההורה השני להחליף במקומות מבלי שתצטרכו לשמור על התור.

המלצה חשובה על דיסנילנד עם ילדים קטנים

קודם כל עגלות!!!
ניתן להשכיר גם בכניסה ב25 יורו ליום או לשלם מראש ליומיים או לתקופה שתהיו.
העגלה הצילה את חיי.
אנחנו לא עשינו הפסקה ובילינו בדיסני 13 וחצי שעות (הספקנו את כל המתקינים כי היה לנו פטור מתור).
אם היו לי יומיים בדיסני אז כן הייתי חוזרת למלון לאגור כוחות.
אבל עשינו יום דיסני ויום סטודיו ולכן לא רצינו לפספס שום דבר…
יש תהלוכה בשעות הצהריים שהיא משהו כמו 3 דק
ותהלוכה נוספת של כל הדמויות בשעות אחר הצהריים סביב 17 וחצי.
התהלוכה הקצרה חוזרת על עצמה כמה פעמים, הארוכה פעם אחת.
בסוף היום יש את מופע הסיום מומלץ לתפוס מקום שווה כדי לראות טוב את כל מופע הסיום על הטירה ♥️
גילאי רוב המתקנים בדיסני הם עד לגובה של 1.02 מעליו יש עוד 3 מתקנים שלדעתי לא יתאימו לגילאי 3-6 שזה הספייס מאונטן אינדיאנה ג׳ונס ועוד רכבת אחת שלא עבדה בזמן שאנחנו היינו.
מומלץ במקרה של תורים ארוכים פשוט לשלם למתקנים השווים דרך האפליקציה- בדיסני זה הסטאר וורס אדוונצר, באז שנות אור, פיטר פן, שודדי הקריבים ובית הרוחות.
יש גם את שילגיה ופינוקיו שבדרך כלל זה רץ מהר.
וכרטיסים כמובן לשלם מראש ולשריין מקום על מנת שתוכלו להכנס, דרך אגב אם אתם במלונות של דיסני יש לכם שעת קסם שבה אני ממש ממליצה לעשות ישר את המתקנים השווים (פיטר פן, באז, סטאר וורס אדוונצר, שודדי הקאריבים) תהנו 😊
במידה וקנית מלון וכרטיסים נפרדים, מציע לך לקנות 2 כרטיסים של יום 1 וכל יום פארק אחר. אמור לצאת יותר זול.
תורים תמיד יש אבל אם אתם גם ככה הולכים רק למתקנים של ילדים קטנים, פשוט תתכננו לאן ללכת מתי (תיכנסי למשל לאפליקציה של דיסני ותראי מה מצב התורים שבוע לפני, אם זה לא חק או יום מיוחד אז ההתנהגות תהיה זהה) 
אפשר לצאת ולחזור מהפארק באותו יום. אם לוקחים מלון של דיסני אפשר גם ללכת אליו ברגל. בין דקה הליכה לקרוב ביותר לעשרים דקות נליכה למרוחקים.
אין מכירת כרטיסים בכניסה לדיסנילנד. יכול להיות גם מצב שלתאריך מסויים יאזלו הכרטיסים לכן צריך לקנות מבעוד מועד במיוחד בעונות הקיץ או חגים מיוחדים.
שאטל דיסנילנד
שאטל דיסנילנד

יורודיסני לילדים: ביקור בדיסנילנד עם ילדים קטנים

ילדים קטנים ערים יותר לגירויים חומריים, בדיסני כמו דיסני פריז לא חסרים פיתויים חומריים כמו אוכל בצורות של דמויות אהובות, חנויות מזכרות של דיסני, בובות של דיסני איתם ניתן להצטלם ולחבק דמויות של דיסני ופיתויים רבים נוספים שמומלץ לשלוט עליהם.
אוכל לילדים בדיסנילנד קיים בשפע, זכרו שהאוכל אמנם לא באיכות ירודה אך רובו לא מעודד בריאות ואינו זול, אם תרצו תוכלו להכניס אוכל ושתייה לפארק כל עוד האוכל לא דורש חימום או קירור ואינו מגיע במכלי זכוכית.
קניות בדיסנילנד יצליחו לשכנע גם מבוגרים לרכוש מוצרים שונים לבית, מומלץ להציב לילדים גבול ומצד שני לאפשר להם אפשרות בחירת פריט אחד של דיסני אותו תוכלו לקנות ולהביא אתכם חזרה הביתה.

אחד הדברים העיקריים ביותר בדיסנילנד הוא כמובן המתקנים, מרבית מתקני השעשועים כוללים מינימום גובה ובחלק מהמתקנים ישנו גם מקסימום גבוה (לרוב יכול להגביל חלק מההורים הגבוהים), עברו על כל המידע באתר וקבלו גם מידע על ההגבלות בחלק מהמתקנים.
בנוסף, מומלץ להוריד את אפליקציית דיסנילנד פריז ולקבל מידע על כל המתקנים וההגבלות.
ילדים בגילאים קטנים ובכלל עלולים להיות מעט חסרי סבלנות, מלבד תשלום לשירות דילוג על תור בדיסנילנד פריז, תוכלו לקרוא טיפים והמלצות לקיצור תורים, למידע המלא עבור קיצור תורים בדיסנילנד – לחצו כאן.

אם אתם רוצים להראות לילדים את מצעד הדמויות של דיסנילנד, תהלוכה מסורתית של דמויות שרוקדות ושרות יחד עם כלי רכב ייחודיים, תעקבו אחר השעות באפליקציה כאשר בסביבות השעה 5 התהלוכה מתחילה.
אם הילדים יצליחו להישאר ערים, לקראת סגירת הפארק ובערך בשעה 9 וחצי, תוכלו להראות להם את מופע הסיום עם הזיקוקים והמזרקות.
סוד קטן להורים: מתקנים, דמויות של דיסני, תהלוכות ומופעים עשויים לרגש ולעניין גם מבוגרים רבים.
אם הילדים רוצים להתחפש לדמות של דיסני או תחפושת דומה למשהו שקשור לדיסני, הפארק יאפשר להם להיכנס מחופשים אבל החל מגיל 12-13 וכמובן ההורים – מומלץ שלא להתחפש לדמויות של דיסני מכוון והפארק אוסר על כך מחשש לבלבול בין עובדים למבקרים.

ביגוד לדיסנילנד: מה ללבוש בפארק?

מזג האוויר בפריז הפכפך, גם בחודשי הקיץ ייתכן גשם ולכן מומלץ לעקוב אחר מזג האוויר בדיסנילנד פריז טרם הטיסה שלכם.
מומלץ להביא אתכם בגדים שניתן להוריד בשכבות, לעיתים מזג האוויר יתחמם ותרצו להוריד לעצמכם ולילדים את העליונית, מזג האוויר במתקנים מקורים לעיתים יכול להיות קריר ולעיתים חמים יותר מבחוץ.
בפני הגשם תוכלו לקחת מטריות קומפקטיות או מעיל גשם ניילון שיעטוף את כל הגוף.

מה הגיל הכי טוב לקחת את הילד לדיסנילנד פריז?

התשובה נעוצה בחוויה האישית של כל אחד ואחת, בני ובנות נוער ומבוגרים רבים יוכלו ליהנות מחווית דיסני וישנם מספר מתקנים מהירים שעלולים להרתיע ילדים קטנים.
למרות זאת, מבחינת מגבלת גובה ואפשרויות שונות הזמינות לילדים, טווח הגילים הטוב ביותר הוא 3-15.

ילדים עם מוגבלויות בדיסנילנד פריז

מבוגרים או ילדים עם מוגבלויות מתקבלים בברכה בדיסנילנד פריז, בדיסנילנד מקפידים להנגיש את הפארק ככל הניתן אך ישנם ילדים ואנשים נוספים שיצטרכו הקלות להתמודדות עם צרכים מיוחדים.
בכניסה הראשית של דיסנילנד פריז תוכלו לראות את בניין העירייה מצד שמאל, כרטיס נכה אותו מקבלים בארץ הוא כרטיס בינלאומי שיאפשר לכם לקבל בבניין זה תו ייחודי שיאפשר לעקוף את התור ללא תשלום דרך תור לאנשים עם מוגבלויות (התו מתאים למתקנים ולא למסעדות ודוכנים).

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!