חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האפליקציה הרשמית של דיסנילנד פריז

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

אפליקציה רשמית של דיסנילנד פריז כאן כבר כמה שנים לסיוע למיליוני אנשים לקבל את המידע המלא על הפארק. האפליקציה מאפשרת מפה של דיסנילנד עם כל המידע המעודכן, הזמנת מקום למסעדה או הופעה, רשימת אטרקציות מועדפות ועוד.

טיול לדיסנילנד פריז? מומלץ להוריד את האפליקציה!

ישראלים רבים מחפשים מדריך לדיסנילנד פריז (לשעבר יורודיסני), מבין שפע עזרה, המלצות וטיפים השירות הטוב ביותר אותו תוכלו לקבל מוצע לכם דרך האפליקציה של דיסנילנד פריז.
בדיסני הבינו כבר לפני מספר שנים שהם יהיו חייבים להתאים את עצמכם כמה שיותר לעידן הדיגיטלי, שירותים פיזיים שונים שבוצעו בעבר, מידע רב שקיים ברשת ומשובים שונים שקיבלו לאורך עשרות שונות פעילות בפארקים ברחבי העולם עברו לאפליקציות של דיסני ובניהן אפליקציה רשמית של דיסנילנד פריז.

מי שביקר בעבר ורצה להבין לאן ללכת בפארק היה תלוי במפה גדולה מודפסת, את המפה היה יכול לקבל אם היה מוצא את המודיעין שמספק מידע ומפות – כיום לא צריך לעבור קשה ולא צריך להסתובב בשאלות רבות בפארק גדול המתפרש לשטחים גדולים, מורידים את האפליקציה ומקבלים את כל המידע העדכני על הפארק כבר בשלב תכנון חופשה בדיסנילנד פריז וכמובן גם מידע מתעדכן בלייב בזמן שאתם בפארק.
האפליקציה הרשמית של דיסנילנד היא לא רק בעבור פארק השעשועים המבוקש בעולם, תוכלו לקבל מידע ולבצע פעולות שונות גם עבור הפארק הקטן הסמוך אולפני וולט דיסני ולהזמין מקומות בחלק מהמסעדות של דיסני וילג'.
הורדת האפליקציה הפכה לחובה בקרב כל המבקרים בפארק מכל העולם, האפליקציה כבר אינה רק מסייעת להגביר את חווית דיסני פריז ומספקת מידע חיוני – האפליקציה מאפשרת לכם לחסוך זמן רב בשיטוט מיותר בפארק, הפסד הנאה יקר והחמצת מתקנים ואטרקציות שונות.

דיסנילנד אפליקציה

האפליקציה של דיסנילנד פריז: הורדה מהירה וחינמית ומידע מלא ללא עלות

כדי להוריד את האפליקציה לוחצים על קישורי ההורדה מטה, דיסני מציעים אפליקציה לפארק דיסנילנד פריז בחינם, ההורדה לא תעלה לכם כסף, ההתקנה פשוטה והממשק נוח.
לאפליקציה לא חייבים להירשם וניתן לקבל מידע רב גם ללא משתמש רשום, למרות זאת מומלץ להירשם (ההרשמה בחינם), אפשרויות החשבון מתקדמות ומאפשרות לכם לתכנן יום בפארק, לסנכרן כרטיסים שרכשם, לראות הזמנות למלונות שביצעתם ולבצע רכישות שונות בפארק עם המשתמש שלכם באפליקציה.

בחנויות האפליקציות קיימות אפליקציות שונות של דיסני שאינן קשורות לדיסנילנד פריז (חלקן פונה לפארקים אחרים של דיסני או דיסני פלוס), בנוסף קיימות אפליקציות לא רשמיות של דיסני שלא כוללות את המידע המלא ואינן מומלצות להורדה – דאגו להוריד אפליקציה רשמית של דיסנילנד פריז בלבד: Disneyland® Paris  עם מיליוני הורדות.

דיסנילנד אפליקציה

מה עושים באפליקציה?

האפליקציה מאפשרת אופציות רבות, בין היתר לקבל מפה אינטראקטיבית המבוססת של דיסנילנד פריז ואולפני וולט דיסני (המפה מבוססת GPS וניתן לראות גם את כפר דיסני הסמוך), זמני המתנה לכל מתקן בפארק, רכישות שונות, מידע על מופעים, רשימת מועדפים ותכנון יום בפארק, מידע על מסעדות והזמנת מקום במסעדה, סריקת כרטיסי דיסני, צפייה בהזמנת מלונות דיסני פריז ועוד.
בדיסני עובדים על שיפורים בכל עדכון מחדש, מומלץ להתעדכן בכל תקופה מחדש על שיפורים נוספים באפליקציה שיציעו שירותים מתקדמים נוספים.

עברו על המדריך שיסביר לכם את כל מה שחשוב להכיר באפליקציה

סרגל הלשוניות התחתון

הסרגל מספק לכם ניווט נוח בין אפשרות המסך הראשי של האפליקציה (מסך הבית), אפשרויות רכישה, מפה של דיסנילנד פריז ואולפני וולט דיסני, מסעדות ואופציות למשתמש רשום.
כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על האפשרויות הרצויה ומשם להתקדם לפי רצונכם.

סרגל לשוניות דיסני

מסך הבית - Home 🏠

המסך יציג לכם את מרבית הקישורים למידע נוסף באפליקציה ומחוץ לאפליקציה, בדומה לאפליקציות נוספות של דיסני המסך הראשי יציג לכם קאברים ובאנרים משתנים בהתאם למתקנים חדשים בפארק, חגיגות 30 לדיסנילנד פריז (הפארק חוגג חגיגות מיוחדות כל 5 שנים), מתקנים חדשים ואירועים נוספים חשובים.

מסך הבית יציג לכם קיצורי דרך רבים שיחסכו מכם לנווט באפליקציה, אם האופציה נוחה לכם תוכלו לעבוד בעיקר עם המסך הראשי.

בין קיצורי דרך אליהם תוכלו להגיע ללא סרגל הלשוניות התחתון: הזמנת Disney Premier Access (לשעבר שירות Fast Pass), הזמנת שולחן במסעדה של דיסנילנד (לעיתים מומלץ להזמין כמה חודשים מראש), הזמנת מקום במופעים עם מספר מקומות מוגבל, אישור הפעלת GPS לאפשרות ניווט בפארק, שעות פעילות הפארקים, מידע על מתחמים שפתוחים עד מאוחר (לדוגמה: מתחם קמפוס הנוקמים באולפני וולט דיסני פתוח עד 22:30 כשהפארק נסגר ב 21:00), צפייה בכרטיסים, מעביר מהיר לאטרקציות ושירותים שונים בפארק, מעבר מהיר לאירועים מיוחדים ואטרקציות חדשות, קידום אירועים, קישור למפה ואפשרויות נוספות.

מסך הבית

רכישה – Buy 🛍️

מסך רכישה, המסך מתאים למשתמשים שהזינו אמצעי תשלום.
האופציה מאפשרת לכם להזמין מקום בהופעה ולהבטיח את המקום שלכם בקהל ( Shows: secure your seat) להצגות עם מספר מצומצם של הופעות במהלך היום ולעיתים הופעה אחת ביום, האופציה תבקש מכם לבחור את המדינה ממנה אתם מגיעים והשפה שתוצג לכם, שימו לב אתם עדיין תישארו באפליקציה אך מדובר במסך של אתר דיסנילנד ובין היתר תועברו לרכישות שונות.
בנוסף, תוכלו ללחוץ על שירות קיצור תורים למתקנים בדיסנילנד, Disney Premier Access השירות מאפשר לכם לרכוש דילוג על תור בדיסנילנד פריז ובוולט דיסני סטודיו, שימו לב שהמחיר לקיצור תור משתנה בהתאם לסוג המתקן ולכל מתקן טווח שעות שונה.
מסך הרכישה יציע לכם גם רכישה של כרטיסים, אך מומלץ לרכוש כרטיסים דרך אתרי האינטרנט הגדולים בעולם שיציעו לכם מחירים משתלמים יותר, כל סוגי הכרטיסים נמצאים באתר.

רכישה באפליקציה
רכישה באפליקציה

מפה – Map 🧭 📍

מסך מפה של דיסנילנד פריז הוא האזור בו מרבית המשתמשים נעזרים בו, נגמרו הימים בהם החזקנו מפה של יורודיסני והסתבכנו לאן ללכת.
המפה תציג לכם את כל האזורים בפארק לפי סוג פעילות בסרגל הממוקם בתחתית המפה, האפשרויות לפילוח: מתקני שעשועים, מסעדות, הופעות, חנויות מזכרות ומפגשים עם דמויות של דיסני – לחיצה על כל סוג פעילות תשנה את המיקומים השונים.
כך למשל, אם בחרתם באופציית מתקנים, תוכלו לראות כמה זמן המתנה צפוי למתקן בכל רגע נתון, ללחוץ על המתקן לקבלת פריטים ראשוניים ולאחר מכן לקבל את כל הפרטים המלאים בלחיצה נוספת על הפרטים הנוספים: שעות פעילות מתקן, מגבלת גובה, זמן המתנה, מיקום בפארק ואפשרות קיצור תור.

מפת דיסנילנד
מפת דיסנילנד
מפת דיסנילנד

בצד שמאל למעלה תוכלו לראשות סימון קווים עם נקודות, האופציה הזו תאפשר לכם לפלח בצורה טובה יותר את האפשרויות הקיימות בפארק.

דיסנילנד

באמצע המפה למעלה תוכלו ללחוץ על LIST, האפשרות הזו תוביל אתכם לכל המידע שקיים במפה שיעבור לגרסת רשימה ובה תוכלו לבחור באיזה פארק תרצו לבחון את האטרקציות.

דיסנילנד

בצד ימין למעלה תוכלו לראות אייקון של זכוכית מקלדת (🔍), לחיצה על שורת החיפוש תאפשר לכם לחפש באנגלית כל מה שתרצו, כך למשל אם תחפשו את המילה Food תוכלו לקבל את כל התוצאות שקשורות לאוכל בפארק.

אוכל בפארק

אוכל בדיסנילנד פריז – Food 🍴

במסך הזו תוכלו להזמין מקום במסעדה, ההזמנה תוכל לשרת אתכם מטעמי נוחות בחלק מהמסעדות ובחלק אחר תחייב מבקרים מסוימים שמעוניינים ליהנות ממסעדה מיוחדת בדיסנילנד שסובבת נושא מסוים והתור אליה לעיתים יצריך שבועות וחודשים הזמנה מראש.
כדי לראות את כל המסעדות לחצו על כפתור See All , המסך שיפתח לכם יאפשר לכם לבחור תאריך, מספר סועדים ושעה.
על כל מסעדה במסך הזמנת מקום תוכלו לקבל את המידע המלא, סוג האוכל במסעדה, תפריט וכפתור הזמנת שולחן (Find a Table).
שימו לב, כדי להזמין שולחן עליכם להיות עם משתמש רשום.

משתמש רשום – Account 👤

לאחר שנרשמתם לאפליקציה תוכלו ליהנות ממספר אפשרויות במסך החשבון: קישור כרטיסים או הזמנת מלון שביצעתם, רשימת הרכישות שלכם, הזמנת מקום במסעדה שביצתם, רשימת המועדפים שביצעתם (באמצעות לחיצה על לב בכל אטרקציה או פעילות בדיסנילנד תוכלו לבנות רשימת מועדפים ולתכנן יום בצורה טובה), פרטי פרופיל, אפשרויות תשלום, תנאי תקנון פרטיות, מידע רלוונטי נוסף למבקרים בפארק ואפשרות התנתקות מהשתמש.

משתמשים
משתמשים

חוות דעת וביקורות: מה חשבו המשתמשים על אפליקציית דיסנילנד פריז?

ממוצע הדירוג של עשרות אלפי חוות דעת על האפליקציה הובילו אותה לדירוג גבוה, אורחים רבים שביקרו בפארק ציינו שהאפליקציה עזרה להם בביקור הראשון שלהם בפריז ומבקרים שפוקדים את הפארק אחת לכמה שנים.
האפליקציה הייתה שימושית מאוד למשתמשים רבים, חלק מהמשתמשים מדווחים על בעיות ובאגים שונים עם עדכוני ושיפורים שונים שדיסני מבצעים, עדכון של האפליקציה עשוי לפתור בעיה כלשהי אם זו הופיעה בזמן השימוש.

שאלות נפוצות על האפליקציה של דיסנילנד

למרות שהאפליקציה היא לא חובה וניתן להיכנס לדיסנילנד גם ללא האפליקציה, כיום מבקרים רבים משתמשים בה מדי שנה כדי לתכנן את היום בפארק בצורה טובה יותר.

בין היתר תוכלו לקבל מפה של דיסנילנד פריז ואולפני וולט דיסני (מפה אינטראקטיבית מתעדכנת), לבצע הזמנות למסעדה או הופעה, לקצר תורים למתקנים, לקבל מידע מלא על כל הפארק ולבצע פעולות נוספות.

אפליקציית דיסנילנד פריז זמינה להורדה לאנדרואיד ולאייפון, האפליקציה חינמית, פשוט מורידים ונכנסים אל החוויה של דיסני.

לא, ניתן לקבל מידע רב ומעודכן על דיסנילנד פריז ולהשתמש בה בזמן השהות בפארק. למרות זאת מומלץ להירשם כדי להשתמש בשירותים נוספים כמו מועדפים, לדלג על תור, להזמין מקום במסעדה והופעות ועוד.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!