חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס ליום אחד בדיסנילנד

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

איך קונים כרטיס ליום אחד בדיסנילנד פריז? רכישת כרטיסים לדיסנילנד (יורודיסני) מומלצת רק באמצעות רכישת אונליין ומתאימה למבקרים עם מגבלת זמן שמעוניינים לחוות מספר מתקנים בפארק השעשועים.

כרטיסים ליורודיסני: איך קונים כרטיסים לדיסנילנד פריז?

מה מקבלים בכרטיס ליום אחד?

כל כרטיס מקנה לאדם אחד להיכנס אל הפארק בין השעות 9:30 ועד השעה 21:00 או 22:00 בימי שבת וראשון (עד 22:30 בימים מיוחדים כדוגמת Avengers Campus).
הכרטיסים נשלחים אליכם לסמארטפון, מומלץ להדפיס אותם אך לא חייבים.
הכרטיס מקנה כניסה לפארק דיסנילנד פריז או אולפני וולט דיסני, בהתאם לאפשרות שבחרתם, אם אתם מעוניינים בשניהם רכשו כרטיס לשני הפארקים ביום אחד.
הכרטיס מקנה כניסה לכל המתקנים, האטרקציות והמופעים אך לא כולל דילוג על תור במתקנים, חניה ואוכל ושתייה.

כמה עולה כרטיס לדיסנילנד פריז?

המחירים משתנים מעת לעת ותלויים בסוג הכרטיס שאותה רכשתם ובתקופה שבה אתם מבקרים בפארק, תקופת החורף (למעט חג המולד) היא תקופה עם ביקוש נמוך ולכן הכרטיסים זולים יותר אך בחודשי הקיץ החמים הפארק בשיא הביקוש ומחירי הכרטיסים בהתאם.
מחיר כרטיס לדיסנילנד בחורף: 50-65 אירו.
מחיר כרטיס לדיסנילנד בקיץ: 60-85 אירו.

מה רואים בדיסנילנד פריז?

פארק דיסנילנד פריז מארח כ- 10 מיליון מבקרים מדי שנה, חלקם מגיעים אל הפארק שוב ושוב ונהנים מאטרקציות שלא הספיקו או מעוניינים לחזור בשנית ובשלישית על אותה אטרקציה.
דיסנילנד בפריז מציג בכניסה את הרחוב הראשי, הדרך הראשי של ארצות הברית, הדרך מובילה אל טירת דיסני המפורסמת, טירת סינדרלה.
מהרחוב הראשי תוכלו לבקר בארבע ארצות: פנטזיה, מערב הפרוע, הרפתקאות ותגליות.
בפארק ממתינים לכם עשרות מתקנים, מסעדות מיוחדות ודוכני מזון, הופעות מהנות וחנויות מזכרות.

האם כרטיס ליום אחד בדיסנילנד מספיק כדי ליהנות?

במידה ואתם מוגבלים בזמן וכסף ומשלבים אטרקציות נוספות בטיול, ככל הנראה תצטרכו את כרטיס יום אחד ולמרות שההמלצה היא לבלות יומיים עד ארבעה ימים בפארק השעשועים המבוקש בעולם.
במידה ויש ברשותכם את הזמן והכסף ואתם ובמיוחד הילדים ובני הנוער אובים פארקים, מומלץ לרכוש כרטיס של יומיים, שלושה ומעריצי הפארקים אפילו ארבעה.
פארק השעשועים דיסנילנד פריז מתפרש על שטח גדול במיוחד עם עשרות אטרקציות ואפשרויות רבות, לא ניתן ליהנות מכל המתקנים והמופעים השווים ביום פעילות אחד ובמידה ובחרתם ביום אחד יהיה עליכם לוותר על חלק מהאטרקציות ולתכנן יום בפארק בצורה קפדנית.
במידה והגעתם בתקופת השיא העמוסה, מומלץ להשתמש באפליקציית דיסנילנד ולתכנן יום או יותר בפארק בצורה מסודרת ויחד עם הילדים, מומלץ להגיע להסכמות על אילו אטרקציות שווה לוותר ובמה חובה לבקר.

קיצור תורים בדיסנילנד פריז

עקיפת תורים בדיסנילנד ובפארקים נוספים של דיסני ברחבי העולם התאפשרה בעשור הקודם באמצעות שירות Fast Pass, שירות שאפשר לקצר זמני תורים באמצעות שעה ייעודית לכניסה למתקן ומבלי לעמוד בתור.
כחלק מהשינויים של דיסני בשנים האחרונות והשקת אפליקציה של דיסנילנד פריז, ניתן לרכוש קיצור תורים באמצעות האפליקציה במסגרת שירות Disney Premier Access המאפשר קיצור תור חד פעמי עבור מתקן או גרסת Ultimate המשודרגת.

אנשים שבוחרים לרכוש כרטיס לדיסנילנד בקופה בוחרים להמתין זמן רב בתורים ולשלם יותר, כיום מרבית המבקרים רוכשים כרטיסים אונליין לדיסנילנד.

כל דקה בדיסנילנד מהנה, אם אני באפשרותכם לרכוש כרטיס ליותר מיום אחד אז תוכלו לתכנן את החופשה בצורה מוקפדת ובחור באילו אטרקציות לבקר ואילו להוריד.

כרטיס כניסה לדיסנילנד יאפשר לכם להיכנס לכל אטרקציות הפארק והמופעים. הכרטיס לא כולל קיצור תורים, מזון ושתייה או עלות החניה.

בדיסני החליטו לבטל את שירות Fast Pass, במקומו ניתן להוריד את אפליקציית דיסני ולרכוש תוספת קיצור תורים למתקנים בשירות Disney Premier Access.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן