Search
Close this search box.

הגעה לדיסנילנד פריז עם אוטובוס משדה התעופה

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

Powered by GetYourGuide
כשאתה יורד מהמטוס, תחושה של התרגשות שוטפת אותך. אחרי הכל, אתם לא נמצאים סתם בכל עיר, אלא בעיר הקסומה פריז. עם זאת, זו לא רק העיר שמחכה לכם לחקור, זה העולם הקסום של דיסנילנד פריז! ואכן, ההרפתקה שלכם מתחילה עוד לפני שאתם מגיעים לפארק, כשהאתגר הראשון הוא ההפלגה משדה התעופה. אבל אל דאגה! בין אם זו הפעם הראשונה שלכם או טיול חוזר, ההגעה למקום המאושר ביותר עלי אדמות תהיה ללא מאמץ כמו אגדה. מאמר זה הוא הנסיעה שלכם בשטיח הקסמים, שינחה אתכם במסע משדה התעופה לדיסנילנד פריז באוטובוס. אנו ניתן לך את השפל על תחנות האוטובוס טרמינל, לפשט את המידע על התעריפים, לפענח את לוח הזמנים של האוטובוס, ולאחר מכן, כמובן, לצאת למסע לדיסנילנד פריז עצמו! 🚌

תחנות אוטובוס במסופים

כשתנחתו בפריז, עיר של נופים קסומים ותרבות מפתה, אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לנווט בהם הוא שדה התעופה העצום. ידוע בתחכום וביעילות שלו, מרכז עמוס זה של נסיעות בינלאומיות ארגן את מערכת תחנות האוטובוס שלו לנגישות ונוחות אופטימליות.

טרמינל 1

המסע שלכם מתחיל בטרמינל 1, שם ניתן למצוא בקלות את המיקום האסטרטגי של תחנת האוטובוס. השביל אליו מסומן היטב בסימנים במספר שפות 🌐 . האזור שמסביב מרוהט בנוחות, ומאפשר לכם להירגע בזמן שאתם ממתינים לאוטובוס שלכם. לרדת מהמטוס ולדעת בדיוק לאן ללכת מספק תחושה של נוחות ומאיץ את המסע שלך אל היעד 🚌 שלך.

טרמינל 2A וטרמינל 2C

במעבר לטרמינל 2A ו -2C, תחנות האוטובוס עושות רושם מובהק עם קרבתן לטרמינל. מיקומן המרכזי של תחנות האוטובוס בשני הטרמינלים מהווה יתרון משמעותי לנוסעים הממהרים לתפוס אוטובוס. דלפק מידע המנוהל ביעילות זמין גם כן כדי לענות על כל שאלה או להדריך אתכם הלאה לכיוון דיסנילנד פריז 🏰.

טרמינל 2E וטרמינל 2F

טרמינלים 2E ו-2F, הידועים במתקנים החדישים שלהם, ממשיכים מסורת זו עם תחנות האוטובוס הממוקמות אסטרטגית. בין אם אתם נוסעים למרחקים ארוכים מהקצה השני של הטרמינל או אם אתם קרובים ליציאה, המיקום של תחנת האוטובוס מקל על האיתור. נוחות זו היא הקלה מיוחדת עבור משפחות המטיילות עם ילדים או מזוודות 🧳 גדולות.

טרמינל 3

לבסוף, אם הטיול שלך מסתיים בטרמינל 3, תחנת האוטובוס ממוקמת בנוחות לגישה מהירה. נוסעים היוצאים מטרמינל זה יכולים לצפות לטיול רגוע כדי להגיע לתחנת האוטובוס. זוהי ברכה למטיילים עייפים הזקוקים לחסוך באנרגיה לאחר טיסה ארוכה. לסיכום, להסתובב בשדה התעופה ולמצוא את תחנות האוטובוס בכל טרמינל הוא פשוט 🔄. הדרכה ספציפית ושילוט במספר שפות מדריכים אותך לתחנת האוטובוס שלך מכל טרמינל. לכן, בין אם אתם חוקרים את העיר הרומנטית פריז או נוסעים היישר ליעד הקסום של דיסנילנד, הנסיעה שלכם באוטובוס מבטיחה להיות יעילה ונטולת 🏖️ טרחה.

מידע על תעריפים

אחד הגורמים החשובים שמטיילים לוקחים בחשבון בעת תכנון הטיול שלהם הוא העלות. להיות מודעים למבנה הנסיעה בעת תכנון לקחת את האוטובוס משדה התעופה לדיסנילנד פריז, ולכן, מוכיח להיות בעל חשיבות משמעותית. כאן, אנו שואפים לספק סקירה מקיפה של מידע התעריף לגבי נסיעה זו.

תעריף למבוגרים

המחיר הרגיל למבוגרים נקבע במחיר סביר מאוד. היו מוכנים לשלם איפשהו בטווח של 30 עד 35 שקלים חדשים (₪) עבור נסיעה אחת. זהו מחיר תחרותי בהתחשב בנוחות הנסיעה היישר משדה התעופה לממלכה הקסומה של דיסנילנד פריז. זה מוריד את הלחץ של ניווט בנתיבי רכבת לא מוכרים או הזמנת מונית במחיר פוטנציאלי גבוה יותר.

תמחור ילדים ותינוקות

למי שנוסע לדיסנילנד עם האנשים שהכי נהנים ממנו – הילדים, יש בטנה כסופה. ילדים בגילאי 2 עד 12 מקבלים בדרך כלל כרטיס מוזל, בדרך כלל כ -60% מהמחיר למבוגר. כתוצאה מכך, אתה עשוי לצפות לשלם בין 18 ל 20 ₪ לילד. תינוקות מתחת לגיל שנתיים בדרך כלל רוכבים בחינם. יוזמות כאלה הופכות את הנסיעה באוטובוס לאופציה ידידותית למשפחות.

הנחות לקבוצות ספציפיות

לעיתים, קבוצות מסוימות של נוסעים כגון קשישים וסטודנטים עשויות להיות זכאיות להנחות. קשישים, בדרך כלל מעל גיל 60, יכולים ליהנות ממחיר כרטיס מוזל. באופן דומה, סטודנטים עם תעודת סטודנט תקפה יכולים גם ליהנות מהפחתת תעריפים. עם זאת, חשוב לזכור כי הנחות אלה עשויות להשתנות וייתכן שלא יהיו זמינות בכל עת. לכן, תמיד מומלץ לבדוק מראש.

עמלות נוספות

שלא כמו שיטות תחבורה אחרות, נסיעה באוטובוס בדרך כלל אינה כרוכה בתשלום נסתר או חיובים נוספים. המחיר הנקוב עבור הנסיעה הוא מה שאתה משלם. עם זאת, מטען מופרז עשוי להיות כרוך בתשלום נוסף, אז ארזו בהתאם. מידע נוסף ניתן לקבל בהנחיות התעריפים הרשמיות של חברת האוטובוסים.

אמצעי תשלום

כדי להבטיח נסיעה חלקה ללא טרחה של הרגע האחרון, הנוסעים צריכים לדעת אילו אמצעי תשלום מתקבלים באוטובוס. בדרך כלל, ניתן לשלם במזומן ישירות לנהג, או באמצעות כרטיס אשראי. חלק מהאוטובוסים כוללים גם אפשרות לתשלום נייד או אפילו כרטיסים נטענים. שוב, נוהג טוב, לאשר את הפרט הזה מראש. לסיכום, מבנה התעריפים הכולל לנסיעה משדה התעופה לדיסנילנד פריז נותר הוגן 👍 למדי, ומציע ערך יחסי לגבי נוחות ונוחות. עם זאת, בסעיפים הבאים, מצפים להבין את לוח הזמנים של האוטובוס ואת הנסיעה עצמה כדי להפיק את המרב מחוויה זו.

לוח הזמנים של האוטובוס

ביצוע המסע הקסום שלך לדיסנילנד פריז משדה התעופה באוטובוס דורש הבנה של לוח הזמנים של האוטובוס. זה הכרחי עבור הנוסעים להבין את התדירות של שירותי אוטובוסים אלה כדי לתכנן את ימיהם ולהפיק את המרב מההרפתקה✨ שלהם בדיסנילנד. אוטובוסים פועלים מספר פעמים במהלך היום משדה התעופה לדיסנילנד פריז. השירותים עקביים ומתוזמנים, ומאפשרים גמישות לנוסעים שעשויים להגיע בשעות שונות של היום. בין אם אתם נוחתים בשעות הקטנות של היום או מאוחר בלילה, היו סמוכים ובטוחים, יש אוטובוס שמתוכנן במרווח זמן שמתאים לתוכנית🚌 שלכם.

תדירות יציאה

עם האוטובוס הראשון שיוצא כבר בשעה 8:30 בבוקר והאחרון בסביבות השעה 20:00 בערב, אין ספק שתמצאו אוטובוס בשעה שמתאימה לכם. אוטובוסים יוצאים מכל טרמינל בערך כל 30 עד 40 דקות, מה שמבטיח שלא תצטרכו לחכות זמן רב מדי לתחנה😌 הבאה. קח את הזמן לטבול את עצמך באווירה של היופי הצרפתי בזמן שאתה מחכה לאוטובוס שלך. תוכלו ליהנות מכוס קפה☕️ או לחקור את חנויות המתנות המקומיות בטרמינל.

לוחות זמנים של סופי שבוע וימי חול

שירותי האוטובוסים אינם מבדילים הרבה בין ימי חול לסופי שבוע, מה שנותן לוח זמנים יציב וקבוע שתוכלו לסמוך עליו בכל יום בשבוע. עם זאת, תמיד חכם לבדוק שוב את לוח הזמנים מכיוון שהוא יכול להשתנות מדי פעם עקב חגים ציבוריים, עונות או נסיבות בלתי צפויות. אנחנו כן רוצים להבטיח שהתוכניות של כולם יעברו בצורה חלקה ככל האפשר👍.

משך הנסיעה

הנסיעה שלך באוטובוס משדה התעופה לדיסנילנד פריז עשויה להימשך בערך בין 60-90 דקות, בהתאם לתנועה ולגורמים אחרים. זוהי הרפתקה יפה בפני עצמה כשאתה עובר דרך נופים נופיים המציעים הצצה לארכיטקטורה ולמורשת הצרפתית. טיפ ידידותי – תפסו מושב ליד החלון לתצפית🌸 ללא הפרעה.

חשיבות בדיקת לוח הזמנים

איננו יכולים להדגיש יתר על המידה את החשיבות של בדיקת לוח הזמנים מראש. לא רק שזה מבטיח נסיעה חלקה ונינוחה, אלא זה גם מאפשר לך לארגן את הטיול שלך בצורה יעילה יותר. זה גם הופך להיות אפילו יותר חשוב בעת תכנון הנסיעה חזרה מדיסנילנד פריז בחזרה לשדה התעופה. לא תרצו לפספס את הטיסה הביתה לכן הקפידו לבדוק היטב את לוחות הזמנים של האוטובוסים❗️, ובמקרה של ספק, בחרו תמיד באוטובוס👌 מוקדם יותר. הנסיעה שלכם באוטובוס לדיסנילנד פריז היא רק ההתחלה של ההרפתקה הקסומה שלכם. הפיקו ממנו את המרב על ידי תכנון מראש. מסע🏰 בון!

הגעה לדיסנילנד פריז באוטובוס משדה התעופה

לאחר טיסה ארוכה, העברה חלקה משדה התעופה לדיסנילנד פריז חיונית לשמירה על ההתרגשות והשמחה של חוויית דיסני הקרובה שלך. השימוש באוטובוס למסע זה הוא לא רק חסכוני, אלא גם מספק מסלול נופי שקובע את מצב הרוח ומציג בפניכם בהדרגה את הקסם הפריזאי. 🚌💫

הגעה לתחנת האוטובוס ועלייה לאוטובוס

התהליך מתחיל עם ההגעה לתחנת האוטובוס. בכל טרמינל יש שילוט ברור המכוון את הנוסעים לכיוון תחנות האוטובוס. קחו בחשבון שהשלטים ככל הנראה יציגו 'דיסנילנד פריז', 'דיסני אקספרס' או משהו דומה. אלה אמורים להוביל אתכם לאזור הנכון לעלייה לאוטובוס לכיוון דיסנילנד. עם ההגעה לתחנת האוטובוס, יש לוודא עם הצוות המוצב או נהג האוטובוס על יעדו. הם בדרך כלל מאוד נעימים ויכולים לתקשר באנגלית. אמצעי התשלום עבור הנסיעה באוטובוס הם רב-תכליתיים, ומקבלים תשלומים במזומן ובכרטיס. עם כרטיס תקף, עלו לאוטובוס, מצאו מושב, אבטחו את המזוודות והתכוננו לנסיעה מהנה. 🧳💼✨

הדרך משדה התעופה לדיסנילנד פריז

החלק הבא של הנסיעה הוא הנסיעה באוטובוס עצמו, חוויה מהנה בדרך כלל שנמשכת כשעה, תלוי בתנועה. התכוננו לחגיגה ויזואלית כשהאוטובוס עולה על מסלול עטוף בנופים צרפתיים מקסימים, מתובלים בפרברים פריזאיים קלאסיים המניחים מסלול מענג לדיסנילנד. הגישה לכיוון דיסנילנד מורגשת מכיוון שסביר להניח שתראו כמה אלמנטים מוכרים בנושא דיסני כמו חנויות, שלטי חוצות ואפילו מלונות ממותגים של דיסני. לאחר מכן, עם הגעתכם לדיסנילנד, יורידו אתכם קרוב לכניסה, מה שיצמצם כל מרחק הליכה נוסף. 🏰🎡🚌

ציוני דרך בדרך

בעוד היעד הסופי שלכם עשוי להיות דיסנילנד, המסע עצמו הופך לחלק בלתי נפרד מהחוויה הכוללת שלכם בפריז. 👀🗼🌻 אפילו בתוך גבולות האוטובוס, תוכלו לפגוש כמה נקודות איקוניות ונופים יפים. תוכלו להציץ בפרברים הפריזאיים, לחוות את ההמולה של העיר, לראות את המקומיים עושים את היום שלהם, ולחזות בארכיטקטורה הייחודית שפריז כל כך מפורסמת בה. תענוגות בלתי צפויים כגון שדות חמניות, רצועות כרמים או בתי חווה מסורתיים צצים לעתים קרובות לאורך המסלול, ומספקים תצוגה מקדימה נהדרת לקסם הכפרי של האזור. זהו בד מתפתח, המציע סגירה מצוינת מסביבת שדה התעופה העמוסה לעולם הקסום של דיסני. 🍇🌻🏡

משך הנסיעה באוטובוס

הנסיעה הממוצעת באוטובוס משדה התעופה של פריז לדיסנילנד פריז אורכת כ-60 עד 90 דקות. משך זמן זה עשוי להשתנות מעט בהתאם לשעה ביום ולתנאי התנועה. עם זאת, עיכובים בתנועה הם נדירים, ושירות האוטובוסים ידוע בשירות המהיר והאמין שלו. לכן, מטיילים יכולים להיות סמוכים ובטוחים לגבי הגעה לדיסנילנד תוך פרק זמן סביר. ⌚🚌💨

טיפים לנסיעה נוחה ומהנה

כדי להבטיח נסיעה נוחה, זכור כמה טיפים מעשיים. הקפד להשתמש בשירותים בשדה התעופה לפני העלייה לאוטובוס, שכן לא כל האוטובוסים מצוידים בשירותים. הביאו מים וחטיפים למסע, במיוחד אם אתם נוסעים עם ילדים. דאגו שיהיו לכם אפשרויות בידור, כגון משחקים, ספרים או מוזיקה, כדי להעסיק את הקטנטנים. לבסוף, אבל אולי הכי חשוב, אל תשכחו לספוג את הנופים וליהנות מהמסע! נסיעה זו באוטובוס משמשת כפרולוג מרגש לסיפור דיסנילנד שלכם, ולכל סיפור מגיעה התחלה טובה. אז שבו, הירגעו, ספגו את המראות שמחוץ לחלון שלכם, וצפו לרגעים הקסומים שדיסנילנד פריז בטוח יציע. 🚌✨🎆💖🎠

יש אוטובוס משדה התעופה בפריז לדיסנילנד?

שירותי אוטובוס נוספים לדיסנילנד פריז

הטבלה הבאה מציגה שני שירותי אוטובוס נוספים שנוסעים יכולים לשקול בעת תכנון נסיעתם משדה התעופה לדיסנילנד פריז.  
מסוף יציאת שירות האוטובוסים נסיעה ממוצע תעריף משוער (למבוגר, בשקלים חדשים)
אוטובוס הסעות קסום כל הטרמינלים 80 דקות 130 ₪
קו האוטובוס RATP 351 טרמינל 3 105 דקות 90 ₪
 

שאלות נפוצות לגבי הגעה לדיסנילנד פריז באוטובוס משדה התעופה

כאן תמצאו תשובות מהירות לשאלות הנפוצות ביותר בנושא לקיחת אוטובוס מנמל התעופה בפריז לדיסנילנד פריז.
 • האם יש אוטובוסים זמינים בכל הטרמינלים של שדה התעופה בפריז לדיסנילנד? כן, ישנן תחנות אוטובוס הממוקמות בכל טרמינל של שדה התעופה. כל מיקום נגיש ומשולט היטב לנוחיות הנוסעים.
 • מה המחיר של כרטיס אוטובוס משדה התעופה לדיסנילנד פריז? המחיר משתנה בהתאם לגיל ולהנחות הזמינות עבור קשישים, סטודנטים, ילדים ותינוקות. חיובים נוספים עשויים לחול על מטען או שירותים אחרים.
 • האם לוחות הזמנים של האוטובוסים עקביים בסופי שבוע ובימי חול? בדרך כלל, אוטובוסים הם תכופים, אבל לוחות הזמנים עשויים להשתנות מעט במהלך ימי חול וסופי שבוע. תמיד מומלץ לבדוק את לוח הזמנים לפני תכנון הנסיעה.
 • מה הזמן המשוער שלוקח אוטובוס משדה התעופה לדיסנילנד פריז? משך הנסיעה באוטובוס כפוף לתנאי התנועה, מסלול האוטובוס ולוח הזמנים, אך בדרך כלל, לוקח בערך 90 דקות להגיע לדיסנילנד פריז משדה התעופה.
 • מהם חלק מציוני הדרך או האטרקציות הנראים במהלך הטיול? המסלול הנופי משדה התעופה לדיסנילנד פריז מציע מראות של האזור הכפרי הצרפתי המקסים, קהילות מקומיות ונופים יפים.
 • האם קל למצוא את תחנות האוטובוס בתוך שדה התעופה? כן, תחנות האוטובוס ממוקמות בנוחות ומצוינות היטב בכל הטרמינלים של נמל התעופה. שלטי הכוונה ומפות מסופקים כדי לסייע לנוסעים.
 • אילו אמצעי תשלום מתקבלים באוטובוס? למרות שאמצעי תשלום ספציפיים משתנים בהתאם לשירות האוטובוסים, לרוב, נוסעים יכולים לשלם במזומן, בכרטיס אשראי או בכרטיסי נסיעה שניתן למלא אותם.
 • האם שירות האוטובוסים לדיסנילנד פריז אמין? כן, שירות האוטובוסים משדה התעופה לדיסנילנד פריז ידוע בזכות האמינות, הדייקנות והנוחות שלו, ומספק חוויית נסיעה חלקה לנוסעים.

היתרונות של נסיעה באוטובוס משדה התעופה לדיסנילנד פריז

נסיעה לדיסנילנד פריז באוטובוס מציעה יתרונות רבים, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית עבור מטיילים רבים. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים:
 • נוחות: אוטובוסים לדיסנילנד פריז זמינים בטרמינלים שונים בשדה התעופה, מה שהופך אותו לאופציה נגישה לכולם, ללא קשר לטרמינל ההגעה שלהם.
 • מחיר סביר: בהשוואה לאמצעי תחבורה אחרים, האוטובוס מציע אפשרות חסכונית, במיוחד עבור קבוצות או משפחות. מחירי הכרטיסים סבירים ויש גם הנחות לילדים, קשישים וסטודנטים.
 • תדירות השירות: אוטובוסים משדה התעופה לדיסנילנד פריז פועלים בתדירות גבוהה. ישנם גם לוחות זמנים שונים עבור ימי חול וסופי שבוע כדי לספק את הצרכים של כולם.
 • מסלול נופי: נסיעה באוטובוס מאפשרת לכם ליהנות ממסלול נופי משדה התעופה לדיסנילנד פריז, המציע לכם הצצה לאטרקציות יפות לאורך הדרך.
 • אמינות: שירות האוטובוסים אמין, ומבטיח שהמבקרים יגיעו לדיסנילנד פריז במהירות ובבטחה, לא משנה מתי הם מגיעים לשדה התעופה.
 

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Facebook
WhatsApp

חוויה בדיסני מתחילה כאן

error: Content is protected !!

מחכים לך בפייסבוק!