חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קיצור תור: איך לעקוף תורים בדיסנילנד פריז?

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

רוצים לנצל כל דקה בדיסנילנד פריז? זה הזמן לעקוף תורים ביורודיסני וליהנות מיותר מתקנים ואטרקציות בפארק.
איך מקצרים תור באפליקציה של דיסנילנד בפריז? למה רוכשים רק כרטיסים לדיסנילנד דרך האינטרנט? ואילו טיפים יעזרו לכם לקצר תורים למתקנים בדיסנילנד?

נהנים יותר עם דילוג על תורים למתקני דיסנילנד פריז

פארק דיסנילנד פריז (יורודיסני) מאחר מיליוני מבקרים מדי שנה, מבין 10 מיליון מבקרים ישראלים רבים נהנים מאטרקציות רבות, בניהן מתקני שעשועים שמתאימים לכל המשפחה, ילדים ובני נוער ומתקנים מהירים שיתאימו לאנשים שאוהבים מהירות וריגושים.
דיסנילנד בפריז הוא אחד היעדים המבוקשים בעולם, כמו האטרקציות הכוללות רבה אך כשהביקוש גבוה כל כך התורים למתקנים בהתאם ולעיתים תצטרכו להמתין כחצי שעה ועד שעה ויותר למתקנים פופולאריים בפארק.
אם ביקרתם בעבר בדיסנילנד פריז או אם אתם חובבי דיסני מושבעים, כנראה שמעתם בעבר על אפשרות הפס המהיר של דיסנילנד פריז (Fast Pass), כרטיס שחסך המתנה לתור במתקני הפארק, הכרטיס היה פיזי ומבקרי הפארק היו מכניסים אותו למכונת פס ומקבלים שעה בה הם יגיעו לתור שלהם ובינתיים ניתן היה ליהנות ממתקנים אחרים.

בדומה לפארקים נוספים של דיסני, האופציה הידנית התבטלה ושירותים רבים עברו לאפליקציה, דילוג על תור עבר גם הוא לגרסה הדיגיטלית ומופעל תחת השם Disney Premier Access.
שירות דיסני פרמייר בדיסנילנד יאפשר לכם לקצר תורים למתקנים, לצורך דילוג על תור למתקנים הורידו את האפליקציה הרשמית של דיסנילנד והתחילו להשתמש בשירות, השירות זמין עבור דיסנילנד פריז ופארק אולפני וולט דיסני.
להורדת האפליקציה וקבלת מדריך מלא על השירותים המוצעים בה – לחצו כאן

דיסנילנד בלילה
דיסנילנד בלילה

איך עובד שירות דילוג על תור למתקן בדיסנילנד פריז?

היכנסו לאפליקציה Disneyland® Paris, מידע רב באפליקציה הוא בחינם וללא צורך בהרשמה, בכל הנוגע לשירותים אישיים המבוססים כרטיס לדיסנילנד שכבר רכשתם חייבים להירשם, הירשמו בקלות דרך האפליקציה והמשיכו אל אפשרות דילוג על תורים למתקנים לאחר שהמשתמש מחובר באפליקציה.
ניתן לגשת לשירות כבר במסך הראשון (מסך הבית) בלחיצה על "Buy a Disney Premier Access ", אפשרות נוספת היא ללחוץ על כפתור הרכישה בסרגל האפשרויות התחתון ולבחור באותה האפשרות.
בזמן שאתם במתקן הרלוונטי תוכלו לסרוק קוד QR שיוביל אתכם ישירות לקיצור התור, ניתן לבחור את המתקן הרצוי באמצעות בחירה בלשונית הפארק הרצויה (Disneyland Park או Walt Disney Studios Park), בוחרים מתקן רצוי (ניתן ללחוץ על המתקן לקבלת פרטים נוספים על כל מתקן), בוחנים את טווח השעות בהן השעה לדילוג על תור זמינה, המחיר למתקן (טווח המחירים 5-13 אירו למתקן, תלוי בפופולאריות של אותו מתקן, המחירים משתנים מעת לעת) ולבסוף לחיצה על כפתור Buy לצורך רכישת דילוג על תור.

גם באמצעות פאסט פס בעבר וגם באמצעות האפליקציה כיום, שירות עקיפת תורים למתקנים בדיסנילנד אפשרית למבחר מסוים של מתקנים, בין היתר: Buzz Lightyear Laser Blast, Star Wars Hyperspace Mountain, Phantom Manor, The Twilight Zone Tower of Terror בדיסני סטודיו ועוד.
השירות יאפשר לכם להיכנס למתקן לעיתים ללא כל המתנה, המתנה קצרה של דקה ובימי השיא של הפארק ייתכן ותצטרכו להמתין מספר דקות בתור הקצר אל מול המתנה של כשעתיים.

לא ממתינים בתור לקופות: רוכשים כרטיס לדיסנילנד באינטרנט

תור לקופות הוא תור לכל דבר ועניין, למעשה המתנה לרכישת כרטיסים בקופות יכולה להיות ההמתנה הארוכה ביותר בפארק בתקופות השיא, מבקרים רבים בוחרים לחסוך זמן המתנה ארוך ובוחרים באפשרות רכישת כרטיסים לדיסנילנד פריז אונליין.
רכישת כרטיסים דרך האינטרנט יכולה להיות לעיתים זולה יותר מהכרטיסים בקופות, אינה דורשת כרטיס מודפס ומבוצעת רק דרך אתרים גדולים ומאובטחים.
באתר תוכלו למצוא את כל סוגי הכרטיסים, בחרו כרטיס לדיסנילנד, כרטיס לשני הפארקים של דיסני פריז או כרטיס ליומיים ויותר.

דיסנילנד תורים למתקנים
דיסנילנד תורים למתקנים

טיפים לדיסנילנד פריז: איך לדלג על תורים בדיסנילנד פריז ללא תשלום?

לפני המלצות לקיצור תורים, חשוב שתדעו איך אפשר לדעת כמה זמן צריך להמתין למתקן, כפי שכבר הבנתם האפליקציה של דיסנילנד פריז מלאה במידע, אם תלחצו על מפת דיסנילנד פריז תוכלו לראות את זמן ההמתנה לכל מתקן, זמן ההמתנה מתעדכן בלייב.
בדקו בפארק אלו מתקנים זמן ההמתנה הרב ובחרו מתקנים עם זמן המתנה קצר יום, אם תרצו תוכלו להפעיל את שירות דילוג על תורים ולשלם בעבור מספר מתקנים להם זמן ההמתנה ארוך במיוחד.
בנוסף, אם לא הורדתם את האפליקציה, בחלק מהמתקנים הפופולאריים ניתן לראות שלטים עם סטטוס התור במתקן.

בערב שעות הלחץ על המתקנים יורד באופן ניכר משעות הבוקר המאוחרות והצהריים, נצלו את זה כדי להגיע למתקנים עמוסים או מתקנים שלא הספקתם.
שיטה נוספת היא להגיע מוקדם מאוד בבוקר וטרם פתיחת דיסנילנד, המתינו עם מבקרים נוספים בקו הכניסה לפארק ומהרו למתקנים הפופולאריים כבר בהתחלה.
אם תבחרו לבקר בפארק בימי החורף, באמצע השבוע, לא בתקופות החופש הגדול באירופה ובתקופות שאינן תקופות הביקוש (כמו תקופות חגים), תוכלו ליהנות מתורים קצרים במיוחד.
אם בחרתם בכרטיס ליותר מיום אחד בדיסנילנד, תוכלו לראות את התהלוכה המפורסמת של דמויות דיסני ואת מופע הערב הפופולארי ביום הראשון ולוותר על מופע הסיום והתהלוכה ביום השני לטובת מתקנים שונים.
אם אתם נוסעים עם פעוטות או ילדים קטנים, תוכלו לברר על שירות Baby Switch המאפשרת להורה לעמוד בתור בזמן שההורה השני דואג לתינוק או לילד.
בנוסף, לעיתים תור יכול להראות צפוף ועמוס אך התור זז במהירות ושווה להמתין, מתקנים כמו : שודדי הקאריביים, באז שנות אור ואינדיאנה ג'ונס זזים במהירות גדולה יחסית.

"תור יחידים בדיסנילנד פריז" - תוכלו להכנס מהר יותר אם תגידו שאתם תעלו לבד!

אופציה נוספת לקיצור תורים הוא תור Single Rider, במתקנים שונים בפארק תוכלו לראות תור שנראה ריק יחסית ונועד עבור יחידים, אם לא אכפת לכם לשבת עם אחרים במתקנים האלו, תוכלו להמתין זמן המתנה קצר במיוחד ולשבת עם משפחות וקבוצות שונות (משפחה או זוג).
האופציה מתאימה בעיקר למשפחה או זוג בה רק אדם אחד מעוניין לחוות מתקן  מסוים ושווה לו או לה לבחור באפשרות לתור יחידים, למרות זאת, בחלק מהמתקנים ניתן לשבת קרוב אחד לשני וגם זוג או משפחה יוכלו להתפזר במתקן מסוים וללא כל צורך בהמתנה ארוכה.

דיסנילנד תורים לצפות בטירה
דיסנילנד תורים לצפות בטירה
תור להופעה: המקומות בהופעות מוגבל? שומרים מקום בתשלום!

המתנה לתור להופעה היא רגעית אם השגתם מקום להופעה, הופעות במקומות סגורים כוללות מקומות מוגבלים ועליכם לעמוד בתור למופע מספיק זמן מראש כדי לשמור מקום להופעה בדיסנילנד.
אם תרצו לחסוך את הזמנים לחיפוש זמן מתאים בו נשאר מקום להופעה, תוכלו להבטיח את המקום שלכם להופעה באמצעות האפליקציה.
היכנסו לאפליקציה של דיסנילנד פריז, בחרו את המופע הרצוי ולחצו על "Book now", השירות כרוך בתשלום.

המטיילים שאלו - אנחנו ענינו!

שירות Fast Pass הישן בוטל ובמקומו הושק שירות Disney Premier Access, השירות מאפשר קיצור תורים למתקנים נבחרים דרך אפליקציית דיסנילנד פריז הרשמית. השירות כרוך בתשלום משתנה לפי מתקן.

מבקרים רבים רוכשים דילוג על תור למתקן בדיסנילנד, לעיתים תוכלו לקצר את התור לדקה ולעיתים למספר דקות המתנה.

כן, מרבית המבקרים רוכשים כרטיס לדיסנילנד פריז דרך האינטרנט, באמצעות כרטיס אונליין תוכלו לחסוך זמן המתנה רב בקופות ולעיתים אף לשלם פחות.

המלצות להימנעות מתורים למתקנים: בדקו זמן המתנה עדכני באפליקציה, הגיעו בשעות הערב (בזמן המופע), הגיעו בזמן התהלוכה, בקרו בפארק בתקופות לא עמוסות (בחורף, לא בחגים ולא בזמן החוף הגדול באירופה), רכשו כרטיס ליומיים או יותר, בדקו את שירות Baby Switch להורים ונצלו את אפשרות תור יחידים (Single Rider).

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!