חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים אחרונים: כרטיס 2 פארקים ביום אחד

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

כרטיס לשני פארקים בדיסנילנד פריז ביום אחד יאפשר לכם לחוות קצת מכל דבר, אם אתם קצרים בזמנים תוכלו להזמין כרטיס לדיסנילנד ולאולפני וולט דיסני.

כרטיס 2 פארקים ביום אחד: דיסנילנד ואולפני וולט דיסני

דיסנילנד פריז (לשעבר יורודיסני) מזמינים אתכם ליהנות גם מפארק הסרטים והסדרות של דיסני, אולפני וולט דיסני (Walt Disney Studios Park) והכל ביום אחד.
הכרטיס כולל כניסה לשני הפארקים ביום אחד, ניתן להרחיב את האפשרות ליומיים, שלושה או ארבעה ימים רצופים בהתאם לבחירה שלכם.
הכרטיס לא כולל דילוג על התור בכניסה לפארק, קיצור תורים במתקנים והאטרקציות, אוכל ושתייה, חניה או לינה.

האם ניתן לשלב את דיסנילנד ואולפני וולט דיסני ביום אחד?

פארק דיסנילנד (לשעבר יורודיסני בפריז) הוא אחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם, פארק דיסנילנד פריז מציע עשרות רבות של אטרקציות ומתקנים שיתאימו לגילים שונים, במידה ובחרתם בחופשה משפחתית עם הילדים, ככל שהילדים גדולים יותר כך ניתן למצוא אפשרויות שונות ולהישאר עד השעות המאוחרות.

לא ניתן להספיק את כל דיסנילנד ביום אחד ובוודאי שלא ניתן להספיק את דיסנילנד ואולפני וולט דיסני ביום אחד, למרות זאת, חלק מהמבקרים קצר בזמנים ורוצה לטעום מעט מכל דבר והכרטיס המיוחד לשני הפארקים ביום אחד יוכל לעשות את העבודה אך זו תהיה מעט לחוצה, עמוסה ויהיה עליכם לוותר על מתקנים רבים.

כדי לתכנן בצורה טובה עברו על שעות הפעילות ותכננו את היום שלכם באמצעות אפליקציית דיסני, האפליקציה תסייע לכם בקבלת המידע המלא ותכנון יום בפארק בצורה נוחה.
שעות הפעילות דיסנילנד פריז: 9:30 – 21:00, בשבת וראשון הפארק פתוח עד השעה 22:00.
שעות פעילות וולט דיסני פריז: 9:30-21:00 לאורך כל השבוע.

מה עושים באולפני וולט דיסני פריז?

אולפני וולט דיסני נפתחו בשנת 2002, כאמור לא מדובר על פארק גדול במיוחד ובהתאם לגודלו וכמות האטרקציות בו, הפארק נחשב לפארק הקטן מבין פארקי השעשועים בבעלות דיסני.
אולפני דיסני בפריז מציגים את עולם הקולנוע והטלוויזיה של דיסני, כל סדרה או סרט בבעלות של דיסני יכולה להופיע בפארק בזמנים שונים.
הפארק מחולק לאזורים שונים: אזור ההפקה, טון סטודיו, החצר הקדמית והחצר האחורית.
כל אזור בפארק כולל אטרקציות ומתקנים (אין מתקנים רטובים), פעילויות, דמויות, תפאורות ועוד.
בין היתר תוכלו להינות מאטרקציית ומתקנים בנושאי השף מהסרט רטטוי, הנוקמים, מיקי מאוס, צעצוע של סיפור ועוד.

האם ניתן לקצר תורים לדיסנילנד ולאולפני וולט דיסני?

בנוגע לפארק דיסנילנד, תוכלו לקצר תורים, בעבר בדיסני הציעו את השירות Fast Pass שליווה את מבקרי הפארק במשך שנים רבות והיה להיט בקרב מבקרי הפארק שקיצרו את ההמתנה באמצעות שעה ייעודית וכרטיס פיזי.
עם התקדמות העידן הדיגיטלי בדיסני זנחו את רעיון הכרטיס הפיזי והעבירו את כל השירותים שלהם אל האפליקציה, באמצעות אפליקציית דיסנילנד פריז תוכלו להשתמש בשירות Disney Premier Access כדי לקצר תורים ולקבל אפשרויות נוספות ומידע רב.
לא ידוע על אפשרות לקצר תורים למתקני ואטרקציות בפארק אולפני וולט דיסני בפריז, התורים הארוכים צפויים בדיסנילנד ולא באולפני וולט דיסני.

כבר מספר רב של שנים שישראלים ומבקרים רבים בעולם מזמינים את הכרטיסים דרך האינטרנט, הזמנת כרטיסי אונליין לדיסנילנד ופארקים נוספים מבוצעת בהזמנה מהירה ברשת וללא המתנה ארוכה בקופות.

כן, תוכלו לרכוש כרטיס שייעודו כניסה לדיסנילנד ואולפני וולט דיסני ביום אחד, יש לקחת בחשבון שיהיה עליכם לוותר על אטרקציות שונות בדיסנילנד ובאולפני וולט דיסני, תכנון באמצעות אפליקציית דיסני יסייע לכם בביקור שלכם בפארקים.

אמנם מדובר בפארק הקטן ביותר של דיסני ואף בפארק עם מספר קטן של אטרקציות ומתקנים, אך הפארק מחולק לאזורים עם תמות נפרדות, מתמקד בסדרות וסרטים של דיסני ומומלץ לבקר בו.

ניתן לקצר תורים בדיסנילנד, בעבר השירות נקרא Fast Pass וכיום השירות הועבר לאפליקציה של דיסנילנד פריז תחת השם Disney Premier Access. לא ידוע על אפשרות קיצור תורים לאולפני וולט דיסני.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!