חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס משולב: דיסנילנד + לובר

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

הכרטיס המשולב לשניים מהיעדים הפופולריים ביותר בבירת צרפת - דיסנילנד פריז ומוזיאון הלובר

 

דיסנילנד® פריז

נצלו כרטיס ליום אחד ובקרו ב-Disneyland® פריז, הידוע גם בשם Euro Disney Resort. נצלו את רוב ההזדמנות הזו וחקרו את אחד מפארקי דיסנילנד® ופארק אולפני וולט דיסני או שניהם. עברו בחמשת הקטעים השונים בנושא – Fantasyland, Discoveryland, Adventureland, Frontierland ו-Main Street, ארה"ב. לקטעים אלה יש אטרקציות אייקוניות משלהם כמו טירת היפהפייה הנרדמת, מבנים של אישים אירופאים גדולים ועיר הכורים העתיקה. בנוסף, אתה יכול גם לנסות את סוגי הרכיבה השונים כמו Big Thunder Mountain, RC Racer ו-Crush's Coaster.

מוזיאון הלובר

כרטיסי הלובר שלנו מבטיחים לכם כניסה למוזיאון האיקוני הזה תוך חצי שעה. לאחר בדיקה ביטחונית קצרה שחובה על כל מבקר, אתם חופשיים לשוטט באולמות הלובר. לאחר שנכנסת, אל תהסס לדפדף בין כמה מ-380,000 המוצגים (כאשר 35,000 מוצגים כעת) במוזיאון הלובר. אלו מתפרסות על פני 8 מחלקות אוצרות – עתיקות מצריות; עתיקות יווניות, אטרוסקיות ורומיות; עתיקות המזרח הקרוב; אמנות אסלאמית; אומנויות דקורטיביות; פֶּסֶל; ציורים; ציורים והדפסים. מחפצים מצריים בני 4,000 שנה ועד ליצירות אמנות מודרניות של אמנים מזרחיים, הלובר היה פוסק הכבוד של המורשת האמנותית שלנו.

מידע חשוב

דיסנילנד® פריז

ילדים מתחת לגיל 12 חייבים בליווי מבוגר.
הפארק נגיש לכיסאות גלגלים.

מוזיאון הלובר

אנא שימו לב כי חדרים מסוימים בלובר יהיו סגורים או סגורים חלקית עד ה-7 במרץ 2023, עקב שיפוצים. אנא לחץ כאן כדי לדעת יותר.
נעלו נעליים נוחות וסחבו מים מכיוון שתהיה הרבה הליכה. ניתן גם לשאול מקלות הליכה וכיסאות בד מתקפלים ממרכז המוזיאון ללא עלות.
החל מה-21 ביולי, כל המבקרים בלובר בני 18 ומעלה חייבים להציג כרטיס בריאות אירופאי. החל מה-30 בספטמבר, חובה זו תורחב לכל המבקרים מגיל 12 ומעלה.
שימו לב, על פי כללי המוזיאון, חובה לספק לנו את השמות הנכונים של כל אדם במסיבה שלכם בזמן ההזמנה, אחרת תימנע מכם כניסה במקום.
קבוצות של 7 ומעלה יצטרכו לבקר בנפרד בלובר או לרכוש סיור קבוצתי. קבוצות של 6 ומטה יכולות להזמין באינטרנט.
בשלב הבא של ההזמנה תצטרכו לבחור את התאריך בו תרצו לבקר יחד עם משבצת הזמן שבמהלכו תזכו לכניסה. אתה תהיה רשאי להיכנס בתוך 30 דקות משבצת הזמן שנבחרה (לדוגמה, אם תבחר משבצת זמן של 10:00, תוכל להיכנס עד השעה 10:30 בבוקר) על ידי עמידה בתור בקו הצהוב המיועד למבקרים עם כרטיסים שנרכשו מראש עבור משבצת זמן מסוימת.

תזמונים

דיסנילנד® פריז

שני עד שישי: 9:30-18:00

שבת וחגים: 9:30-20:00

ראשון: 9:30-19:00

Extra Magic Times יישאר זמין בין השעות 8:30-21:30

Disneyland® פריז פתוח לאורך כל השנה. זמני הפתיחה והסגירה עשויים להשתנות בהתאם לעונה, וניתן למצוא אותם כאן.

מוזיאון הלובר

שני, רביעי, ה', שישי, שבת וראשון – 9:00 עד 18:00 (כניסה אחרונה ב-17:30)
המוזיאון סגור בכל יום שלישי, 1 בינואר, 1 במאי ו-25 בדצמבר.

כרטיסים בהנחה

דיסנילנד® פריז

תינוקות מגיל שנתיים ומטה יכולים ללכת בחינם. ילדים בגילאי 3-11 נהנים מכרטיסים במחיר מוזל (יש לשאת תעודה מזהה תקפה עם תמונה).

מוזיאון הלובר

ילדים בני 18 ומטה, ואזרחי האיחוד האירופי בגילאי 26 ומטה יכולים ללכת בחינם (יש לשאת תעודה מזהה תקפה עם תמונה).

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!