חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס 2 פארקים ביומיים

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

כרטיס לשני פארקים בדיסנילנד פריז ביומיים הוא פתרון מעולה למי שרוצה לבקר בשני הפארקים בלי לחץ ועם ביקור לכל הפחות במתקנים המפורסמים בפארק יורודיסני.

כרטיס 2 פארקים ביומיים: דיסנילנד פריז ואולפני וולט דיסני

זו לא חופשה בפריז בלי פארק השעשועים דיסנילנד בפריז (יורודיסני), אולי היעד התיירותי הפופולארי ביותר בעולם ומבוקש מאוד בקרב הקהל הישראלי כחלק מטיול משפחתי, טיול זוגי, חופשה בדיסנילנד לבת ובר מצווה ועוד.
פארק נוסף שרבים בעולם מבקרים בו ולאחרונה הביקוש הישראלי אליו עלה הוא אולפני וולט דיסני (Walt Disney Studios Park at Disneyland), פארק קטן עם מספר אטרקציות לכל המשפחה, הפארק מהווה תוספת מעולה לביקור בדיסנילנד.

הכרטיס כולל כניסה לדיסנילנד ואולפני וולט דיסני ביומיים, תוכלו להרחיב את הכרטיס לשלושה ועד ארבעה ימים בהתאם לזמן ולאהבה שלכם לפארקים של דיסני.
הכרטיס לא כולל חניה, לינה במלון של דיסני, מזון ושתייה בפארק, קיצור תור בכניסה או קיצור תור במתקני הפארק.
כל הכרטיסים של דיסני דרך האינטרנט הם כרטיסים דיגיטליים שמציגים דרך הפלאפון (לא חובה להדפיס אותו), לא ניתן למכירה ומתאים רק לתאריכים המבוקשים לפי השם על הכרטיס.

רכישת כרטיסים לדיסנילנד: איזה סוג כרטיס לבחור?

בדיסני כמו דיסני האפשרויות בלתי נגמרות, ניתן לרכוש כרטיס ליום אחד ועד ארבעה ימים, כרטיסים מכל הסוגים, כרטיסים עם הסעות ועוד.
ההמלצה לכל המבקרים היא לבחור ביותר מיום אחד בדיסנילנד ובמיוחד אם אתם מעוניינים לנסות שני פארקים, במידה ואתם קצרים בזמנים או מעוניינים בכרטיסים נוספים, תוכלו לבדוק איזה כרטיס מתאים לכם מתוך הרשימה:

לבלות יומיים בדיסנילנד ואולפני וולט דיסני

גם אם טרם ביקרתם בדיסנילנד פריז או בפארק כלשהו של דיסני, ככל הנראה שמעתם על הרמה הגבוהה של הפארקים, השטחים העצומים, עשרות המתקנים, מופעים מושקעים והנאה בלתי נגמרת.
דיסנילנד פריז מארח בשטחו כעשרה מיליון מבקרים מדי שנה המגיעים לחוות פארק עם 5 תמות משתנות: הרחוב הראשי של ארצות הברית עם טירת סינדרלה המפורסמת, פנטזיה, המערב הפרוע, תגליות והרפתקאות.

פארק אולפני וולט דיסני פריז נפתח כעשור לאחר דיסנילנד והוא פארק קטן עם מספר מתקני שעשועים ואזורים עם תמות שונות, תוכלו למצות את החלקים הטובים של הפארק במספר שעות שיכניסו אתכם אל עולם הפקת הסרטים והסדרות של דיסני.

אם לא בחרתם בכרטיס ליומיים ולא בכרטיס ליום אחד לשני הפארקים של דיסני פריז, אתם כבר פחות לחוצים בזמנים ותצטרכו לוותר על פחות אטרקציות, אך עדיין מומלץ לעבור על זמני פעילות הפארקים ולהשתמש בשירותי אפליקציית דיסנילנד כדי לתכנן כל יום בפארק השעשועים.
שעות הפעילות דיסנילנד פריז: 9:30 – 21:00, בשבת וראשון הפארק פתוח עד השעה 22:00.
שעות פעילות וולט דיסני פריז: 9:30-21:00 לאורך כל השבוע.

האם ניתן לדלג על התור בדיסנילנד ואולפני וולט דיסני?

הקהל הישראלי לא לבד, אורחים מכל העולם מחפשים לקצר ולדלג על תורים, בניגוד לשיטות התפלחות ושמירת תורות שלא מומלצות בפארקים של דיסני שידאגו לסדר והכללים באופן מוקפד – בדיסני מאפשרים לכם לקצר תורים למתקני השעשועים.
דיסנילנד פריז הציע בעבר את שירות Fast Pass, שירות זה התחלף ועבר לאפליקציית דיסנילנד, שירות Disney Premier Access יאפשר לכם לקצר תורים וניתן לבחור אף באופציית שדרוג נוספת.
באשר לקיצור תורים באולפני וולט דיסני, מומלץ לעקוב אחר העדכונים באפליקציה, ייתכן שדיסני יאפשרו שירות קיצור תורים גם לפארק הזה.

שאלות תשובות

מרבית מבקרי הפארק של דיסני מעדיפים שלא להמתין זמן רב בקופות, כדי ליהנות מיותר בזמן בפארק וללא המתנה בקופות מומלץ לרכוש כרטיסים לדיסנילנד באינטרנט.

כן, אילו תבחרו כרטיס ליום אחד לשני הפארקים בדיסני פריז תצטרכו לוותר על מתקנים ולהיות לחוצים בזמן, כרטיס ליומיים לשני הפארקים משחרר את הלחץ ומאפשר לכם ליהנות מיותר מתקנים ללא לחץ.

למרות שמדובר בפארק הקטן ביותר של דיסני, תוכלו ליהנות מפארק עם אטרקציות ומתקנים מהנים, תמת הפארק עוסקת בהפקת הסרטים והסדרות של דיסני.

כדי לדלג על תור בדיסנילנד השתמשו בעבר בשירות Fast Pass שבוטל ובמקומו הושק שירות Disney Premier Access דרך אפליקציית דיסנילנד. בדיסני לא דיווחו אם השירות יאפשר לקצר תורים גם באולפני וולט דיסני, מומלץ לעקוב.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Facebook
WhatsApp

חוויה בדיסני מתחילה כאן

error: Content is protected !!

מחכים לך בפייסבוק!