חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס מולטי דיי – בחירת 2,3,4 ימים בדיסנילנד

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

איך קונים כרטיס ליום אחד בדיסנילנד פריז? רכישת כרטיסים לדיסנילנד (יורודיסני) מומלצת רק באמצעות רכישת אונליין ומתאימה למבקרים עם מגבלת זמן שמעוניינים לחוות מספר מתקנים בפארק השעשועים.

כרטיס מולטי דיי: כרטיסים לדיסנילנד עבור 2,3,4 ימים

פארק השעשועים דיסנילנד (יורודיסני) לא נח לרגע כבר משנת 1992, יחד עם מבקרים רבים בכל העולם, ישראלים רבים מבקרים בפארק לפחות פעם בחיים וחלק גדול מהישראלים בוחרים לבקר בו עוד מספר פעמים במהלך חייהם.
דיסנילנד בפריז מתפרש על שטח גדול במיוחד עם פעילויות רבות, יום אחד בפארק לא מאפשר לחקור את כל המקומות השווים וליהנות מכל הצגות המהנות – אם אתם אוהבי פארקי שעשועים ורוצים לבקר בפארק ללא לחץ בזמן ומבלי לוותר על מתקנים ואטרקציות, ניתן לרכוש כרטיס ל 2, 3 או 4 ימים בפארק עבור אוהבי דיסני וחובבי מתקני השעשועים.

כרטיסים ליורודיסני ליומיים, שלושה ועד ארבעה יכולים להיות ההבדל בין יום לחוץ יחיד בפארק שבו תצטרכו לוותר על מתקנים ואטרקציות, לבין ימים רגועים ונוחים בהם תוכלו לחוות את כל המתקנים וכל ההופעות ורכז את החופשה שלכם סביב דיסני בפריז.
רכישת כרטיס אונליין לדיסנילנד פריז עבור מספר ימים משתלמת יותר מרכישה בודדת ומבטלת את זמן ההמתנה הרבה בקופות, בנוסף כרטיסים באינטרנט לדיסנילנד יאפשרו לכם לחסוך את העלות הנוספת במידה ואתם או הילדים מעוניינים להמשיך את החוויה בפארק.

רכישת כרטיסים לדיסנילנד: כרטיס ליום אחד או כרטיס ליום לשני פארקים

למרות ההמלצה הגורפת לבחור ביותר מיום אחד בפארק, במידה והחופשה שלכם לא סובבת את דיסנילנד ואתם מוגבלים בזמן ומיקומים או שאתם מעדיפים לחסוך את העלות הנוספת על יום נוסף בפארק או יותר, ניתן לרכוש כרטיס ליום אחד עבור הפארק עצמו או כרטיס ליום אחד המשלב גם את פארק אולפני וולט דיסני.

מה מקבלים בכרטיס ליותר מיום אחד?

רכישת כרטיס למספר ימים מאפשרת לכם ליהנות מכל המתקנים והאטרקציות בדיסנילנד וגם בפארק אולפני וולט דיסני.
תוכלו לבחור את הימים בהם תבלו בפארק, יחד עם תכנון רגוע באמצעות אפליקציית דיסנילנד פריז.
הכרטיסים אינם כוללים אוכל ושתייה, מלונות של דיסני פריז או עלות חנייה.
חשוב לדעת: לאחר הזמנת הכרטיס לא תוכלו לשנות את השמות בכרטיסים ועל הכרטיס יופיע שם מזמין הפעילות, מומלץ להתעדכן בשעות הפעילות (אולפני דיסני נסגרים כשעה לפני דיסנילנד בשבת וראשון) ובימים מיוחדים בהם הפארקים נסגרים מוקדם או מאוחר יותר.

מה עושים בדיסנילנד פריז?

כניסה לדיסנילנד היא כניסה לעולם אחר, חוויה מלאה המבוססת על דמויות דיסני וגיבורי על, הפארק מזמין מיליוני מבקרים מדי שנה ליהנות מ- 5 ארצות עם תמה מיוחדת לכל אזור, מפגשים וחוויות קסומות ועשרות מתקנים לכל הגילים.
פארק דיסנילנד פריז הוא אחד היעדים הפופולאריים על הישראלים, מתקנים מפורסמים מושכים את הצעירים והמבוגרים כאחד, בין היתר: הר החלל, רכבת רעם גדול, אחוזת הפנטום, אינדיאנה ג'ונס, שודדי הקאריביים ועוד.
בפארק תהינו משירותים ומתקנים נוספים לרווחת המבקרים, עשרות מסעדות מיוחדות וחניות מזכרות מהימים המיוחדים בפארק.
שעות הפעילות של דיסנילנד פריז: 9:30 עד 21:00 ובימי שבת וראשון הפארק פתוח עד השעה 22:00

איך לקצר תורים בדיסנילנד פריז?

אם חשבתם לנסות לדלג על תורים כמו בפארקים שונים בישראל ואולי בעולם, מומלץ לוותר על החלום של להידחף בתור או לבקש טובה ממישהו, בדיסנילנד שומרים על כללים וחוקים ברורים ולא יסבלו הפרעות ואי סדר בפארק.
טרם השינויים הדיגיטליים שבוצעו בדיסני בשנים האחרונות, בפארק ניתן היה לקצר את התור באמצעות Fast Pass, שירות שאפשר לקצר תורים עם זמן מדויק רק לכם ומבלי לעמוד בתור.
בדיסני בחרו להחליף את השירות הזה לשירות בתשלום ובאמצעות אפליקציית דיסנילנד פריז, כדי לקצר תורים הורידו את האפליקציה ובין האפשרויות חפשו את שירות Disney Premier Access.

אם אתם מעוניינים לרכוש כרטיסים לדיסנילנד ליותר מיום אחד, מומלץ לרכוש אונליין ולא להמתין זמן רב בקופה על כרטיסים יקרים יותר.

ניתן לרכוש כרטיס ליום אחד, כרטיס מסוג זה לא יאפשר לכם לחוות את כל מה שיש לפארק להציע וילחיץ אתכם מבחינת זמנים, מומלץ לרכוש כרטיס מולטי דיי ליומיים, שלושה ועד ארבעה ימים בדיסנילנד.

מלבד הימים אותם תבחרו להגיע לפארק, תוכלו ליהנות מכל מתקני ואטרקציות דיסנילנד וגם אולפני וולט דיסני פריז. הכרטיסים אינם כוללים אוכל ומזון, לינה וחניה.

כן, השירות שנקרא בעבר Fast Pass דיסנילנד, התחלף לשירות Disney Premier Access אותו ניתן להפעיל באמצעות אפליקציית דיסנילנד פריז.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!