חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיסנילנד פריז: כרטיס פלקס ליום אחד

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

כרטיס Flexible דיסנילנד פריז מאפשר לכם לבקר בשני הפארקים ולהחליט בצורה נוחה מתי לבקר בדיסנילנד ובאולפני וולט דיסני במהלך השבוע, הכרטיס יאפשר לכם לבקר בשני הפארקים ביום אחד.

כרטיס גמיש ליום אחד: דיסנילנד פריז ואולפני וולט דיסני באמצעות פלקס

השילוב הטוב ביותר במסגרת חופשה בדיסנילנד פריז (יורודיסני, נפתח בשנת 1992) הוא פארק השעשועים המבוקש ביותר בעולם ואהוב מאוד על הקהל הישראלי, בפארק ממתינות לכם עשרות אטרקציות ומתקנים, מסעדות ודוכני אוכל רבים, דמויות של דיסני, הופעות מושקעות, חנויות מזכרות והנאה שגורמת לתיירים לחזור שוב ושוב ולמקומיים לרכוש מנוי לפארק.
הנאה נוספת מפארק אולפני וולט דיסני (נפתח בשנת 2012), פארק קטן עם מספר אטרקציות שחייבים לנסות לפחות פעם אחת, הפארק מחולק לאזורים עם תמה מיוחדת בדומה לדיסנילנד, מספר מתקנים מהנים במיוחד
שילוב של הפארקים יאפשר לכם לשלב בין מתקנים ואטרקציות המספרים את סיפור הסרטים והסדרות של דיסני לבין הפקת יצירות דיסני לאורך השנים.

כרטיס פלקס דיסנילנד מאפשר גמישות במהלך השבוע לבחירת היום שיתאים לכם במהלך השבוע, הכרטיס מתאים לאנשים שמעוניינים לחוות מספר מתקנים מכל פארק ולבחור את היום שלהם בשבוע בהתאם לאטרקציות נוספות בפריז והסביבה.
כרטיס פלקס לא כולל מזון ושתייה בפארק, עלות חניה, לינה ושהות במלון דיסני פריז או קיצורים תורים בכניסה לפארק או למתקנים.
בדומה לכרטיסים אחרים, לא ניתן למכור את הכרטיס ושם המזמין מופיע עליו, כרטיסי דיסני שהוזמנו דרך האינטרנט הם כרטיסים דיגיטליים ללא חובת הדפסה ומוצגים דרך הנייד בכניסה לפארק.

אפשרויות נוספות לרכישת כרטיסים לדיסנילנד

אם אתם רוצים כרטיסים נוספים, חשוב שתדעו שניתן לרכוש גם כרטיסים נוספים: כרטיס לשני פארקים ביום אחד (דיסנילנד פריז + אולפני וולט דיסני פריז) או כרטיס למספר ימים בפארק.

האם אפשר להספיק את שני הפארקים של דיסני בפריז ביום אחד?

שני פארקים ביום אחד יתאימו למבקרים שקצרים בזמן ולא יכולים להשקיע זמן נוסף בטיול מלבד יום אחד.
התשובה לשאלה הזו נעוצה ביכולת שלכם לתכנן מראש את היום שלכם בפארק, כיום לא צריך להיות בעלי כישורים מיוחדים ומלבד מידע מתעדכן ומפה אינטראקטיבית, אפליקציית דיסנילנד פריז תאפשר לכם לתכנן את היום שלכם בפארק בצורה נוחה ויעילה ובכך תוכלו לשלב את שני הפארקים ביום אחד.

בחירה ביום אחד לשני הפארקים אינה האפשרות המומלצת, ביום אחד לא ניתן ליהנות מכל המתקנים הפופולאריים בדיסנילנד וגם ממתקני ואטרקציות אולפני וולט דיסני, בחירה ביום אחד לשני הפארקים תצריך מכם לוותר על כמה מתקנים ולבחור על אילו מתקנים אתם לא מוותרים.
למרות זאת, כרטיס פלקס ליום אחד בפארק יאפשר לכם גמישות לבחור את היום שלכם בשבוע במהלך החופשה ולשנות את האטרקציות במהלך החופשה בהתאם לצרכים שלכם.

עברו על שעות הפעילות והשתמשו באפליקציית דיסנילנד פריז כדי לקבל את כל הסיוע שתצטרכו לתכנון היום שלכם בפארק.
שעות הפעילות דיסנילנד פריז: 9:30 – 21:00, בשבת וראשון הפארק פתוח עד השעה 22:00.
שעות פעילות וולט דיסני פריז: 9:30-21:00 לאורך כל השבוע.

קיצור תורים למתקנים בדיסנילנד

שירות Fast Pass הוצע בעבר בפארק באמצעות כרטיס פיזי, שירות זה בוטל ובמקומו בדיסני מציעים לכם את שירות Disney Premier Access, קיצור תורים באמצעות אפליקציית דיסנילנד בפריז.
מומלץ לבדוק ולבחור בקיצור תורים למתקנים הפופולאריים בפארק.

שאלות נפוצות

כדי לרכוש כרטיס לדיסנילנד פריז (לשעבר יורודיסני), לא מבזבזים זמן וכסף בקופות, ניתן להזמין כרטיסים דרך האינטרנט.

מומלץ להיעזר באפליקציית דיסנילנד פריז, האפליקציה תאפשר לכם להחליט על אילו מתקנים אתם לא מוותרים ועל מה תצטרכו לוותר עקב העדר זמן מספיק, ניתן לתכנן יום בפארק בצורה יעילה ונוחה.

אולפני וולט דיסני בפריז נפתחו בשנת 2012, הפארק מחולק לאזורים שונים המספרים את סיפור הפקת הסרטים והסדרות של דיסני, תוכלו ליהנות ממתקנים ואטרקציות מהנות.

דיסני הציעו בעבר את שירות את שירות Fast Pass, שירות זה עבר לאפליקציית דיסנילנד ושינה את שמו. יחד עם מידע רב ופעולות שונות, תוכלו לקצר תורים באמצעות שירות Disney Premier Access.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!