חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתקנים עמוסים דיסנילנד פריז – לאיזה מתקן ללכת ראשון?

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

דיסנילנד פריז מורכבת משני פארקים עיקריים: פארק דיסנילנד ופארק אולפני וולט דיסני. בכל פארק יש כמה אטרקציות ומתקנים פופולריים שנוטים להיות עמוסים. עם זאת, שים לב שרמות הקהל והפופולריות עשויות להשתנות עם הזמן, וייתכן שאטרקציות חדשות הוצגו מאז.

בדיסנילנד פארק, האטרקציות העמוסות ביותר כוללות בדרך כלל:

  1. שודדי הקאריביים: הרפתקת שייט בסירה היא קלאסית, שלוקחת את האורחים דרך אי קריבי שורץ פיראטים.
  2. הר הרעם הגדול: נסיעה ברכבת הרים מרתקת זו לוקחת את הנוסעים למסע רכבת מהיר דרך עיירת כרות זהב רדופה.
  3. "זה עולם קטן": שייט ידידותי למשפחות הכולל מסע צבעוני ומוזיקלי מסביב לעולם, חוגג תרבויות שונות.
  4. Space Mountain (נקרא כעת Star Wars Hyperspace Mountain): רכבת הרים מקורה ומרגשת המתרחשת ביקום מלחמת הכוכבים, עם אפקטים מיוחדים וסיפור סוחף.
  5. הטיסה של פיטר פן: טיול חשוך ידידותי למשפחות שלוקח את האורחים לטיסה קסומה מעל לונדון וארץ לעולם לא עם פיטר פן וילדי יקירי.
  6. Buzz Lightyear Blast: נסיעה אינטראקטיבית שבה האורחים עוזרים ל-Buzz Lightyear להביס את הקיסר המרושע Zurg על ידי ירי מטרות עם רובי לייזר.

בפארק אולפני וולט דיסני, האטרקציות העמוסות ביותר כוללות בדרך כלל:

  1. Crush's Coaster: רכבת הרים מסתובבת בנושא הסרט הפופולרי של דיסני-פיקסר, "מוצאים את נמו".
  2. The Twilight Zone Tower of Terror: טיול טיפה מרגש שלוקח את האורחים דרך מלון הוליווד טאוור המפחיד.
  3. Ratatouille: The Adventure: נסיעה בחושך תלת מימדית ללא עקבות שבה האורחים מתכווצים לגודל של עכברוש וחוקרים את עולם הסרט של דיסני-פיקסר, "רטטוי".
  4. RC Racer: רכבת הרים מרגשת בצורת U עם נושא סביב הדמות RC מ"צעצוע של סיפור".

מלבד האטרקציות הללו, מקומות מפגש עם אופי, מסעדות ומופעים יכולים להיות גם עמוסים למדי. כדי להפיק את המרב מהביקור שלכם, שקול להשתמש במערכת FastPass של הפארק (או בגרסה המעודכנת שלה) כדי לדלג על התורים לאטרקציות פופולריות.

אם אני מגיע לפתיחה של דיסנילנד – לאיזה מתקן ראשון ללכת? איזה מתקן ללכת שני? איזה מתקן ללכת שלישי?

בעת ביקור בדיסנילנד פריז, הסדר שבו תבקרו באטרקציות תלוי בתחומי העניין ובסדר העדיפויות שלכם. עם זאת, אני יכול להציע אסטרטגיה שתעזור לך להפיק את המרב מהזמן שלך ולהימנע מזמני המתנה ארוכים.

אטרקציה ראשונה: Star Wars Hyperspace Mountain (שנודע בעבר בשם Space Mountain) או Crush's Coaster
לרכבות ההרים הפופולריות הללו יש לרוב זמני המתנה ארוכים ככל שהיום מתקדם. אם אתה מתחיל בפארק דיסנילנד, פנה קודם להר היפרספייס של מלחמת הכוכבים. אם אתם מתחילים בפארק אולפני וולט דיסני, לכו אל Crush's Coaster.

אטרקציה שנייה: הטיסה של פיטר פן או רטטוי: ההרפתקה
Peter Pan's Flight or Ratatouille: The Adventure

שתי האטרקציות הללו פופולריות מאוד ויכולות להיות להן זמני המתנה ארוכים. אם אתם בפארק דיסנילנד, לכו לטיסה של פיטר פן אחרי הר היפרספייס. אם אתם בפארק אולפני וולט דיסני, פנו אל Ratatouille: The Adventure after Crush's Coaster.

אטרקציה שלישית: הר הרעם הגדול או מגדל הטרור של אזור הדמדומים
Big Thunder Mountain or The Twilight Zone Tower of Terror

לאחר ביקור בשתי האטרקציות הראשונות, שקול ללכת לנסיעה פופולרית נוספת עם זמני המתנה ארוכים בדרך כלל. בפארק דיסנילנד, זה יהיה הר הרעם הגדול, ובפארק אולפני וולט דיסני, זה יהיה מגדל הטרור של אזור הדמדומים.

זכרו שזוהי רק אסטרטגיה אפשרית אחת לביקור באטרקציות. ההעדפות שלך ורמות הקהל ביום הביקור שלך עשויים להשפיע על הבחירות שלך. בנוסף, שקול להשתמש במערכת FastPass של הפארק (או בגרסה המעודכנת שלה) כדי לשמור גישה לאטרקציות פופולריות ולמזער את זמן ההמתנה.

כמו כן, כדאי להגיע לכניסה לפארק הרבה לפני שעת הפתיחה הרשמית, שכן לפעמים השערים נפתחים מוקדם מהמתוכנן, ומאפשרים להתחיל את היום.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!