חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס שאטל לדיסני משדה התעופה

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

נוחתים בפריז? רוצים הסעה ישר עד דיסנילנד? יש אוטובוס בדיוק עבורכם!

שירות שיאפשר להגיע משדה התעופה אל דיסנילנד, שאטל חד כיווני בין פריז לדיסנילנד ושדות התעופה שארל דה גול ואורלי, כולל נקודות עצירה במלונות דיסנילנד ומלונות נבחרים.
ניתן לרכוש כרטיס ליורודיסני בנפרד וליהנות מיום או יותר בדיסנילנד פריז וגם אולפני וורלד דיסני.

שאטל לדיסני פריז משדה התעופה אל הפארק

תכנון חופשה בפריז עם דיסנילנד (יורודיסני) לא שלם ללא סידורי הנסיעה, לא כולם בנויים להשכרת רכב וגם נהגים ונהגות שיסתדרו עם כבישי העולם השונים יכולים להסתבך עם נהיגה וחנייה באזורים שונים בפריז.
הסוף הגדול בהנאה מקסימלית בפארק דיסני פריז הוא להגיע כמה שיותר מוקדם ולנצל זמן, שירות הסעה משדה התעופה ישירות לדיסנילנד הוא השירות המתאים ביותר עבורם אנשים שמעוניינים להגיע אל הפארק כמה שיותר מהר.
בנוסף לדיסנילנד תוכלו לשלב גם את פארק אולפני וולט דיסני, פארק קטן המחולק למספר אזורים והתמה הראשית שלו היא צד ההפקה ומאחורי הקלעים של הסרטים והסדרות של דיסני.
בבחירת כרטיסים לדיסנילנד מטה, תוכלו לבחור אם תרצו שני פארקים ביום, ביומיים, שלושה ימים בדיסנילנד ועד ארבעה ימים למעריצי הפארקים של דיסני.

שירות הסעה משדה התעופה אל דיסנילנד מומלץ לאנשים שמעוניינים לנצל כל רגע, ניתן להשתמש בשירות שמירת חפצים בדיסנילנד הכרטיס הוא חד כיווני ולכן מומלץ לבדוק על אופציות נוספות לשמור על המזוודות שלכם.
השירות כולל הסעה משדה התעופה שארל דה גול (CDG) או שדה התעופה אורלי אורלי (ORY), ההסעה באוטובוס ממוזג עם WiFi ללא עלות, תדירות הנסיעה כל 45 דקות בין השעות 9:00-18:45.
במידה ורכשתם כרטיס נוסף לחזרה לשדה התעופה ממלון נבחר, החברה שמספקת את השירות ממליצה לתזמן את מועד היציאה שלכם לפחות כ- 2.5 שעות טרם הצ'ק אין בשדה התעופה הרלוונטי.
מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים בתוך אזור רכישת שירות ההסעות.

שימו לב, מדובר בשירות הסעות והמחיר הזול בהתאם – השירות לא כולל כניסה לפארק ולשם כך תצטרכו לרכוש בנפרד כרטיסים לדיסנילנד פריז (הרשימה המלאה מטה).
כמו כן, השירות אינו כולל קיצור תורים בכניסה או דילוג על תור במתקנים, מזון ואוכל בפארק או שהות ולינה במלונות דיסני.

איך מזמינים כרטיס לדיסנילנד?

כאמור, כרטיס שאטל דיסני לא מקנה כניסה לדיסנילנד ומחירו הוא על עלות השירות וההסעה המשודרגת אל פארק השעשועים, הכרטיס משתלם לאנשים שמעוניינים למצוא סידור נוח לפארק וכרטיס נוסף בחזרה מהמלון (במידה והמלון שלכם הוא חלק מהמלונות בשירות).

כדי לרכוש כרטיס מומלץ לעבור על הרשימה מטה ולבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורכם.
שימו לב, כרטיסים לדיסנילנד פריז הם כרטיסים דיגיטליים (לא חובה להדפיס אותם), על הכרטיס מצוין שמכם והם לא ניתנים להעברה או מכירה.

האם מספיק רק יום אחד בדיסנילנד פריז? איך מקצרים תור?

דיסנילנד פריז (לשעבר יורודיסני, ב' – ו' 9:30 – 21:00, ש'-א' עד 22:00) מתפרש על שטח גדול ומארח כ- 10 מיליון מבקרים מדי שנה, עשרות רבות של אטרקציות ומתקנים, מופעים מרהיבים, תהלוכות בלתי נגמרות ועשרות מסעדות ושירותים נוספים ממתינים לכם בפארק.
מומלץ לבקר בדיסנילנד לפחות יומיים ולשלב גם את פארק אולפני וולט דיסני הסמוך (א' – ש' 9:30-21:00), למרות זאת, אם אין ברשותכם את הזמן או האמצעים לשהות בפארק יותר מיום אחד, תוכלו ליהנות ממתקנים פופולאריים שונים ואפילו לשלב שני פארקים של דיסני פריז ביום אחד.

כדי ליהנות מהפארק בצורה הטובה ביותר, הורידו את אפליקציית דיסנילנד פריז שתספק לכם את כל המידע שתצטרכו לפני ההגעה לפארק וביום שבו הגעתם עם מפה מתעדכנת, עדכונים ותזכורות.
יחד עם אפשרות תכנון יום בדיסני פריז, תצטרכו לקחת בחשבון שככל הנראה העדר הזמן יצריך מכם לוותר על חלק מהמתקנים.
כדי לקצר תור בדיסנילנד פריז, תוכלו להשתמש בשירות Disney Premier Access באפליקציה (Fast Pass לשעבר), השירות מאפשר דילוג על מתקנים נבחרים.

שאלות של מטיליים - אנחנו עונים!

השירות כולל הסעה באוטובוס ממוזג עם WiFi, משדה התעופה שארל דה גול או שדה התעופה אורלי אל דיסנילנד פריז. בדקו לגבי נקודות עצירה במלונות נבחרים.

לא, השירות אינו כולל את הכניסה לפארק, לשם כך יש לרכוש כרטיס לדיסנילנד דרך האינטרנט. 

כן, הורידו את אפליקציית דיסנילנד, האפליקציה מספקת את שירות Disney Premier Access (בעבר נקרא Fast Pass).

ניתן לרכוש כרטיס ליום אחד לפארק, יום אחד לשני פארקים, יומיים, שלושה ועד ארבעה ימים בפארק.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!