חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יורודיסני בדצמבר: דיסנילנד בכריסמס (חג המולד)

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

דיסנילנד פריז בכריסמס משנה את האווירה של פארק השעשועים הפופולארי, חג מולד ביורודיסני יתאים גם לישראלים שרוצים לחוות שינויים בפארק, תהלוכות מיוחדות, אורות וקישוטים בכל פינה

מופעים ותערוכות נכון לעכשיו בדיסנילנד פריז

יורודיסני בחג המולד: דיסנילנד פריז בכריסמס

דיסנילנד פריז או יורודיסני לוותיקים שבחבורה, הוא אחד הפארקים המפורסמים בעולם וכולל בתוכו עשרות רבות של אטרקציות, מופעים ופעילויות.
בדומה לכל הפארק של דיסני, דיסנילנד בפריז מתעדכן מדי תקופה ואטרקציות נסגרות ונפתחות במסגרת חדשה במהלך שנות הפעילות של הפארק, שינויים קבועים השם שינויי החגים, השינוי המשמעותי מתרחש בזמן חג המולד (Disney Enchanted Christmas). 

בזמן חג המולד, דיסנילנד משנה כל היבט מבחינה עיצובית, בידורית, מוזיקה ואפילו דמויות דיסני מתלבשות לפי רוח החג הנוצרי בין הפעילויות תוכלו לחוות תאורת עץ ענקית שיאיר את הכיכר בצבעים, מוזיקת חג מולד, פתיתי שלג באוויר, מצעד חג מולד עם מיקי וחברים, דמויות דיסני שיתנהגו ויתלבשו בהתאם, מופע מוזיקלי מיוחד לחג המולד, חנויות מזכרות שימכרו מוצרים של דיסני ברוח הכריסמס, תפריטים מיוחדים במסעדות ובדוכנים, מופע הסיום בטירה משתנה לפי רוח החג וכל חלקי הפארק יכוסו באלמנטים שקשורים לחג המולד.
אווירת החג המיוחדת של דיסני פריז תמשיך גם לפארק אולפני וולט דיסני הסמוך וכן גם למתחם הבילוי והפנאי דיסני וילג', ההשקעה הגדולה ביותר על חג המולד תהיה ברחוב הראשי של ארה"ב בדיסנילנד פריז.
תקופת כריסמס בדיסנילנד פריז מתקיימת בין התאריכים 12 בנובמבר עד 8 בינואר, בכל שנה עקבו אחר התאריכים המדויקים.

כמה עולה כרטיס לדיסנילנד בכריסמס?

עלות כרטיס לדיסנילנד פריז משתנה בהתאם לרמת הביקוש, עלות כרטיס לדיסנילנד תהיה יקרה יותר מכרטיס ליום רגיל בפארק ואולי העלות היקרה ביותר מבין שאר ימות השבוע, כרטיס לדיסנילנד בחג המולד יכול לעלות כ- 30% יותר מכרטיס רגיל.
בהינתן הביקוש הרב, השינוי שפארק עובר בתקופת החג, מעריצי דיסנילנד יעדיפו להשקיע כסף נוסף כדי לחוות את דיסני פריז בכריסמס.
רכישת כרטיסים לדיסנילנד פריז בכל תקופה בשנה מתבצעת באותה השיטה, דרך האינטרנט, במקום לשרוף זמן וכסף נוסף בקופות, מרבית המבקרים רוכשים כרטיס לדיסנילנד באינטרנט.

מחיר כרטיס תלוי ביום הביקור שלכם ואם בחרתם יותר מיום אחד או יותר מפארק אחד, טווח המחירים: מבוגר 62 – 100 אירו, ילד (גיל: 3-11) 57-92 אירו (המחרים משתנים מעת לעת).
באתר תוכלו למצוא את כל סוגי הכרטיסים, בחרו את סוג הכרטיס ואת מספר הימים שתרצו לבלות בפארק ותתחילו לתכנן יום בפארק יורודיסני בדצמבר.

האם התורים ארוכים בחורף?

עונת החורף היא עונה רגועה יותר בפארק ובעל יתרונות וחסרונות שונים, יתרון בולט הוא תורים קצרים ופארק ללא עומס, במרבית ימי החורף הפארק מארח מבקרים רבים אך לא באותה המידה כפי שמארח בחודשי הקיץ ותקופת החופש הגדול.
חשוב לזכור שאמנם חג המולד הוא בחורף, אך רמת הביקוש הגבוהה לדיסנילנד בתקופת חג המולד היה רבה וייתכנו עומסים אותם ניתן להקל ע"י שירות Disney Premier Access  דרך אפליקציית דיסני פריז.
אם תגיעו בשבוע חג של המולד במהלך השבוע ולא בסופ"ש, ייתכנו תורים קצרים יותר.

חגיגת סוף השנה ביורודיסני: סילבסטר בדיסנילנד פריז

אם לא הספקתם להגיע לדיסנילנד פריז בחג המולד, תוכלו ליהנות מדיסנילנד בסילבסטר (New Year's Eve at Disneyland Paris), ב- 31 לדצמבר דיסני פריז חוגגים את סוף השנה עם שעון ספירה לאחור, מופע זיקוקים ייחודי מעל הטירה, מצעד דמויות דיסני מיוחד לסילבסטר (על פי הדיווחים העדכניים, מתקיימות שתי תהלוכות ולא תהלוכה ראשית אחת).
שימו לב, הפארק משנה את השעות שלו ביום האחרון לשנה, הכניסה החל מהשעה 17:30, מסיבת סילבסטר בדיסנילנד פריז מתחילה בשעה 20:30 ומסתיימת ב- 02:00.

חודש דצמבר: האם מתקנים בדיסנילנד נסגרים בחורף?

דיסנילנד פריז בחורף משנה את צורתו במספר היבטים, האווירה הקרירה מספקת חוויה מעט שונה מתקופת ביקוש השיא בקיץ.
טווח טמפרטורות בדצמבר באזור דיסנילנד פריז הוא 2-8 מעלות, משמעות הדבר שהקור בפארק יורגש וההשפעה של מתקני חוץ שאינם מקורים תהיה חזקה יותר מבחינת רוחות.
פעילות מתקנים בחורף או הופעות ותהלוכות מתקיימת כסדרה, סגירה זמנית של מתקניה, דחיית הופעות ותהלוכות או ביטולן מתקיימות כאשר ישנם רוחות סעורות וגשם חזק, מספר ימי גשם בפריז בדצמבר הוא כ- 16 ימים בממוצע, ייתכנו מצבים בהם מתקנים יסגרו זמנית והופעות יידחו או יבוטלו.
מומלץ להתעדכן באפליקציה של דיסנילנד פריז, צפייה במפה תספק לכם מידע עדכני בזמן אמת על כל האטרקציות.

מלון של דיסני פריז בכריסמס

גם בתי מלון של דיסני בפריז צפויים לשנות את פניהם, קישוטי חג המולד יפוזרו במלונות והדמויות של דיסני שמתארחות בפארק יקבלו עליהם גם את רוח החג, בתי המלון של דיסנילנד קרובים לפארק וכוללים נושא מיוחד ועיצובים ייחודיים, קחו בחשבון שמחיר המלונות של דיסני גבוה מעבר לממוצע ובתקופות הביקוש המחיר עולה.
למלונות דיסני או מלונות קרובים לדיסני, היכנסו ללשונית מלונות באתר ובחרו את המלון המתאים עבורכם.

שאלות נפוצות

דיסנילנד פריז (יורודיסני) משנה את פניו בחג המולד, בין היתר עץ אשוח עם אורות, מוזיקה, תפאורה מיוחדת בכל הפארק, מצעד חג מולד מיוחד, מופע לילי ברוח החג, דמויות דיסני מתלבשות לכריסמס ועוד.

טווח מחיר כרטיס לדיסנילנד פריז: 62 – 100 אירו למבוגר, 57-92 אירו ילד בגיל 3-11 (המחרים משתנים מעת לעת, בתקופת חגים המחירים צפויים להיות יקרים יותר מכרטיס רגיל).

כל עוד לא יורד גשם חזק ואין רוחות סוערות, המתקנים פועלים כרגיל אך קחו בחשבון שמתקנים תחת כיפת השמיים צפויים להיות קרים מאוד. מזג אוויר סוער יסגור חלק מהמתקנים שאינם מקורים ויבטל או ידחה את המצעד.

כן, דיסנילנד פריז בסילבסטר כולל תהלוכות מיוחדות, חגיגת סוף שנה בדיסנילנד ואווירה ייחודית. שעות הפתיחה משתנות כאשר הפארק נפתח ב 17:30 ונסגר ב 02:00 (יש לבדוק זמנים טרם הרכישה).

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!