חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס אקספרס כולל שאטל הלוך ושוב לדיסנילנד מפריז

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

כרטיס לדיסנילנד פריז עם הסעה הלוך ושוב, יהפוך את החוויה שלכם לנוחה ונעימה ללא צורך להסתבך עם נסיעה או חיפוש הסעה מנקודות רחוקות לפארק יורודיסני.

כרטיס אקספרס כולל שאטל: מקומות איסוף מפריז אל דיסנילנד

חווית דיסנילנד פריז (יורודיסני) היא חוויה בלתי נשכחת החל משנת 1992, גם אם ביקרתם בעבר בפארק השעשועים המפורסם בעולם, בדיסני ידאגו לחדש ולעדכן את הבילוי בפארק והחל מהביקור הראשון וגם בביקורי ההמשך בפארק הקסם של דיסני יעשה את העבודה.
כדי למקסם את החוויה חשוב שלא תהיו לחוצים ותוכלו להגיע בנוחות ובמהירות אל הפארק, אזורים שונים שאינם במרחק הליכה אל הפארק וגם מעיר הבירה פריז הם אזורים שאינם נוחים לנסיעה ויכולים להוות מטרד ולחץ בנסיעה אל הפארק ובחזרה ממנו, בנוסף חלק מגדול ממלונות פריז והסביבה לא מציעים שירות הסעה הלוך ושוב אל דיסנילנד ואם יציעו המחיר ללילה יהיה יקר יותר – הפתרון הטוב ביותר אותו ישראלים ותיירים רבים בוחרים הוא כרטיס לדיסנילנד עם שאטל הלוך ושוב.

כרטיס אקספרס מאפשר לכם לדלג על נסיעה ברכב שכור אל הפארק ותשלום לחניה, דילוג על אופציית אוטובוס ורכבות או חיפוש שירותי הסעות במלונות, רכשו כרטיס לדיסנילנד פריז עם הסעות ממוזגות שיאספו אתכם בנקודה אותה בחרתם ויובילו אתכם ישירות אל הפארק ובחזרה ממנו.
הכרטיס כולל הסעה ממוזגת הלוך ושוב, כניסה לדיסנילנד או לשני פארקים ביום אחד (כולל אולפני וולט דיסני) ונציג מארח בהסעה (אם הנסיעה מפריז).
הכרטיס לא כולל שעות קסם בדיסנילנד, מזון ושתייה במסעדות והדוכנים ושהות ו/או לינה בפארק.
כל כרטיסי דיסני דיגיטליים ולא חובה להדפיס אותם, שמכם מופיע על הכרטיסים ולא ניתן להעביר/למכור כרטיסים. 

רכישת כרטיסים לדיסנילנד פריז עם הסעות: האם כדאי לבחור בכרטיס עם שאטל לדיסנילנד?

הזמנת כרטיס לדיסנילנד מתבצעת כיום בעיקר דרך האינטרנט, רכישה דרך הקופות יקרה יותר ותצריך מכם להמתין זמן רב בתור ולהפסיד את זמן הנאה בפארק.
כרטיס אקספרס דיסנילנד פריז כולל שאטל הלוך ושוב מתאים לאנשים שאינם קרובים במרחק הליכה אל הפארק, אם אתם מחפשים שירות הסעות נוח לפארק עם כרטיס כניסה לדיסנילנד החבילה הזו משתלמת עבורכם.
במידה ואתם מחפשים כרטיס אחר לדיסנילנד, עברו על הרשימה ובחרו את הכרטיס המתאים עבורכם:

האם אפשר להספיק את שני הפארקים של דיסני בפריז ביום אחד?

התשובה תלויה בזמנים שלכם, במידה ותכננם את החופשה שלכם כך שנשאר לכם רק יום אחד לבלות בפארק, תצטרכו להבין שגם אם בחרתם להיות בדיסנילנד כל היום ולא לשלב פארק נוסף – לא ניתן להספיק את כל המתקנים ביום אחד.
מומלץ לעבור על שעות הפעילות בפארק (9:30 – 21:00, שבת וראשון עד 22:00) ולהשתמש בשירותי אפליקציית דיסני שתאפשר לכם בין היתר לתכנן יום בפארק.

במידה ובחרתם לשלב גם את פארק אולפני וולט דיסני פריז (9:30-21:00 לאורך כל השבוע), פארק קטן שעוסק בצד ההפקתי של דיסני וכולל אזורים שונים ומתקנים מהנים, תצטרכו לוותר על מתקנים נוספים בדיסנילנד וגם בוולט דיסני ולתכנן את היום בצורה מוקפדת.

איך לקצר תור למתקן בדיסנילנד?

הכרטיס אינו כולל קיצור תורים בכניסה לפארק או דילוג על תור לאטרקציות בדיסנילנד, כדי לקצר תור למתקן כלשהו תצטרכו להשתמש בשירות קיצור תורים בדיסני פריז.
מהפכת הדיגיטל בדיסני הובילה לביטול שירות Fast Pass, השירות הציע דילוג על תור באמצעות כרטיס פיזי.
השירות המוצע כיום הוא שירות Disney Premier Access, שירות קיצור תורים בדיסנילנד פריז, ניתן למצוא אותו באפליקציית דיסני יחד עם מידע רב נוסף על הפארק.

שאלות נפוצות

כיום קונים כרטיס לדיסנילנד דרך האינטרנט, כרטיס דרך הקופה יקר יותר ויבזבז לכם זמן רב בהמתנה לקופה, בנוסף סוגים שונים של כרטיסים אפשריים כיום רק בהזמנה אונליין.

הכרטיס מתאים לאנשים שמעוניינים בהסעה ממוזגת ונוחה אל הפארק, לרוב באזורים שונים בפריז, ההסעה תוביל אתכם ישירות אל הפארק ותחזיר אתכם חזרה לנקודה בסיום היום.

ניתן לשלב את אולפני וולט דיסני יחד עם דיסנילנד, קחו בחשבון שתצטרכו לוותר על מתקנים מסוימים וכן מומלץ לתכנן את היום יחד עם אפליקציית דיסנילנד פריז.

הכרטיס לא כולל קיצור תורים מכל סוג, כדי לקצר תורים למתקנים בדיסנילנד הורידו את אפליקציית דיסנילנד פריז והשתמשו בשירות Disney Premier Access (לשעבר Fast Pass).

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן