חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכוניות – סיור ומכוניות מתנגשות – Cars Quatre Roues Rallye

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

סיור בעקבות הסרט מכוניות באולפני יורו דיסני🚙

בתחום פארקי השעשועים, דיסנילנד פריז עומדת בראש הטבלה מבחינת סיפורים ואמצעי בידור סוחפים, המסמל את השילוב התרבותי של ענקית הבידור האמריקאית דיסני עם סגנון אירופאי.

בתוך הפארק האייקוני הזה נמצא פארק אולפני וולט דיסני, חגיגה של קולנוע ואנימציה, המזמין את המבקרים לצעוד מאחורי הקלעים של קסם יצירת סרטים.

בין האטרקציות המגוונות שלו ניתן למצוא את ה-Cars Quatre Roues Rallye, רכיבה ידידותית למשפחות שמכניסה את האורחים לעולם המונפש של זיכיון 'מכוניות' האהוב של פיקסאר.

מכוניות, הסרט 🛻

הסרט "מכוניות" של פיקסאר משנת 2006 מציע שילוב עשיר של אמריקה והפיתוי הנצחי של הכביש הפתוח, המתואר דרך צוות של כלי רכב מצוירים.

"מכוניות" בבימויו של ג'ון לאסטר ובבימויו המשותף של ג'ו רנפט, מעבירה את הצופים לעיירה הפיקטיבית של Radiator Springs בהשראת כביש 66, שם מכונית המירוץ החיה המהירה Lightning McQueen מגלה את הערך של קהילה וידידות.

הסרט לא רק חגג את תרבות המכוניות, אלא גם הטמיע שיעורים מוסריים על האטה כדי להעריך את מסע החיים, מהדהד עם קהלים מכל הגילאים ברחבי העולם.

בהתבסס על הצלחת הסרט, דיסני הרחיבה בחוכמה את חווית הסרט "מכוניות" מעבר למסך על ידי שילובה בפארקי השעשועים שלה.

אטרקציה כמו Rallye Cars Quatre Roues הממוקם בפארק אולפני וולט דיסני בפריז נועדה להידמות למירוץ תוסס במסגרות הכפריות של רדיאטור ספרינגס, מאפשרת לאורחים, במיוחד צעירים יותר, לשקוע בעולם ה"מכוניות" בצורה מוחשית.

המשתתפים מסתובבים בדמויות מכוניות מסוגננות משלהם מהסרט, המדמות חווית מירוץ מהנה, אם כי עדינה יותר, המהדהדת את הרוח המשובבת של הסרט.

אטרקציה זו לא רק משפרת את השטיח הנושאי של פארק אולפני וולט דיסני אלא גם משמשת כביטוי פיזי ליכולת הסיפור של פיקסאר, ומאפשרת למבקרים לעסוק באופן אינטראקטיבי עם עולמו ודמויותיו האהובות של הסרט.

באמצעות אטרקציות כאלה, דיסני ממשיכה לגשר בין סיפורים קולנועיים לחוויות בעולם האמיתי, ליצור זיכרונות מתמשכים למבקריו ולחזק את ההשפעה התרבותית של הישגיה הקולנועיים.

Powered by GetYourGuide

על המתקן ולמה לצפות?🤔

ה-Cars Quatre Roues Rallye הוא אטרקציה דינמית הממוקמת באזור סטודיו טון בפארק אולפני וולט דיסני בדיסנילנד פריז.

הנסיעה הזו שואבת השראה מהזיכיון הפופולרי "מכוניות" של פיקסאר, שתוכננה במיוחד כדי לטבול את האורחים בעולם הגחמני של Radiator Springs.

Cars Quatre Roues Rallye נועד לדמות מירוץ סביב מסלול, המזכיר את ההרפתקאות שנראו בסרטי "מכוניות".

האטרקציה כוללת העתקים צבעוניים וקריקטוריים של מכוניות של דמויות כמו Lightning Mcqueen, מכוניות אלו מותקנות על לוחות מסתובבים סביב נקודות קבועות, ומעניקות לרוכבים תחושה של החלקה והתערבולות בסביבה מבוקרת אך מרגשת.

כשתעלו לנסיעה, אתם יכולים לצפות לחוויה עתירת אנרגיה כאשר כל מכונית מסתובבת, מחקה את הכיף הכאוטי של מרוץ ראלי אמיתי.

עיצוב הנסיעה ממנף כוח צנטריפוגלי, ומאפשר למכוניות להסתובב כלפי חוץ כשהן מסתובבות סביב מרכז המסלול, מה שגורם למעט סחרחורת.

הנוף התוסס של האטרקציה כולל אלמנטים נושאיים כמו נופי מדבר ואביזרים לרכב, מה שמשפר את החוויה הכוללת.

cars quatre roues rallye disneyland paris
cars quatre roues rallye disneyland paris

הגבלות ומידע חשוב❗

הגבלת גובה – יש דרישת גובה מינימלית של 81 ס"מ (32 אינץ') לרכיבה של ילדים, מה שמבטיח בטיחות במהלך תנועת הסיבוב.

נגישות – האטרקציה נגישה לכיסא גלגלים, אך על האורחים להיות מסוגלים לעבור לרכב הנסיעה בעצמם או בסיוע מחברי מפלגתם.

אזהרות בריאות ובטיחות – מומלץ לאורחים עם לחץ דם גבוה, בעיות גב או צוואר, מחלת תנועה או בעיות בריאותיות אחרות שעלולות להחמיר על ידי סוג זה של נסיעה להימנע מהשתתפות.

הדרכת הורים – בעוד שהרכיבה ידידותית למשפחה, ייתכן שתנועת הסיבוב לא תתאים לילדים צעירים מאוד או לאלה שמתבלבלים בקלות או מפוחדים מתנועות מהירות.

היכן ממוקמת האטרקציה בפארק?📍

אטרקציית Cars Quatre Roues Rallye ממוקמת באזור Toon Studio בפארק אולפני וולט דיסני בדיסנילנד פריז.

סטודיו Toon, נועד להטביע את המבקרים בעולמות האנימציה והקולנוע, וכולל מגוון רחב של טרמפים ואטרקציות המביאות לחיים דמויות מצוירות ומונפשות אהובות.

אזור מסוים זה של הפארק מתמקד בפיצ'רים מונפשים של פיקסאר ודיסני, מה שהופך אותו לבית המושלם עבור אטרקציה המבוססת על הזיכיון "מכוניות".

לסיכום,

הסרט מכוניות, ואטרקציית הנושא שלו בפארק אולפני וולט דיסני בדיסנילנד פריז משמשים כל אחד כעדות ליכולת היצירתית של פיקסאר ודיסני.

הסרט, עם הדמויות החביבות והסיפור הלבבי שלו, שובה את הדמיון ומעורר תחושת נוסטלגיה, בעוד שהנסיעה ב-Cars Quatre Roues Rallye מביאה לחיים את עולם האנימציה הזה בצורה אינטראקטיבית ומושכת.

אטרקציה זו לא רק מעשירה את חווית הצפייה בכך שהיא מאפשרת למעריצים לטבול בסביבה המקסימה של Radiator Springs אלא גם מעצימה את העושר הנושאי של הפארק עצמו.

יחד, הסרט והביטוי הפיזי שלו בדיסנילנד פריז מדגימים כיצד סיפור סיפורים יכול לחרוג מהמסך כדי ליצור חוויות בלתי נשכחות בעולם האמיתי עבור מבקרים בכל הגילאים.

ככאלה, הם ממשיכים למשוך ולרתק קהל, ומוכיחים שהמסע בחיים, בדומה לטיול בכביש דרך נופי המדבר של כביש 66, עוסק בהרפתקאות ובחברים שאנו מכירים בדרך.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!