חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס משולב: דיסנילנד + ארמון ורסאי

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

 

דיסנילנד® פריז

נצלו כרטיס ליום אחד ובקרו ב-Disneyland® פריז, הידוע גם בשם Euro Disney Resort. נצלו את רוב ההזדמנות הזו וחקרו את אחד מפארקי דיסנילנד® ופארק אולפני וולט דיסני או שניהם. עברו בחמשת הקטעים השונים בנושא – Fantasyland, Discoveryland, Adventureland, Frontierland ו-Main Street, ארה"ב. לקטעים אלה יש אטרקציות אייקוניות משלהם כמו טירת היפהפייה הנרדמת, מבנים של אישים אירופאים גדולים ועיר הכורים העתיקה. בנוסף, אתה יכול גם לנסות את סוגי הרכיבה השונים כמו Big Thunder Mountain, RC Racer ו-Crush's Coaster.

ארמון ורסאי

התחל את ביקורך על ידי סיור בדירות המלך והמלכה המעוטרות. למדו על המלוכה הצרפתית והציצו לחייהם הפרטיים של המלך הידוע לשמצה לואי ה-14 ומארי אנטואנט. לאחר מכן, עשה את דרכך אל היכל המראות הנוצץ. תוכנן להגן על הקירות והתקרות המעוטרים מעשן, 357 המראות של האולם הוצבו באופן אסטרטגי כדי לשקף את אור הנרות.

לאחר התפעלות מבפנים הארמון, צאו החוצה ותראו את הפאר של הארכיטקטורה המרשימה של האחוזה. טיילו לאורך שטחי האבן המרוצפים, דרך הגנים הצרפתיים היפים, ועברו ליד מזרקות ורסאי המדהימות. לאחר מכן, עצרו ליד אחוזת מארי אנטואנט וגלו את חייה ותעלוליה של המלכה בפטיט טריאנון. הסתובבו בכפר המלכה ובגנים האנגלים, ואז ראו היכן מארי אנטואנט בנתה בית משלה, טחנה, מחלבת הכנה, מערה, בלוודר, ומקדש האהבה המפואר שבו מתארסים האוהבים. בגלריה של Carrosses, סעו אחורה בזמן כשאתם חוקרים כרכרות, קרונות, פסלים וחפצים אחרים שהשאיר אחריו המונרך הצרפתי.

איך להגיע לארמון ורסאי מדיסנילנד?

הגעה מדיסנילנד פריז לארמון ורסאי דורשת שימוש בתחבורה ציבורית, במיוחד במערכת רכבות ה-RER (Réseau Express Regional), ואולי גם אוטובוס או חשמלית מקומית. להלן השלבים הכלליים:

נסיעה לפריז: מדיסנילנד פריז, קחו את רכבת ה-RER A מתחנת Marne-la-Vallée-Chessy לתחנת שארל דה גול – אטואל. נסיעה זו אמורה להימשך כ-45 דקות.

מעבר לקו RER C: מתחנת Charles de Gaulle – Étoile, לכו לתחנה הסמוכה "Avenue Foch" כדי לקחת את רכבת ה-RER C.

נסיעה לוורסאי: קחו את רכבת ה-RER C לכיוון "Château Versailles – Rive Gauche". נסיעה זו אמורה להימשך כ-35 דקות.

שימו לב שלקו RER C יש מספר סניפים, ולכן חשוב לקחת רכבת שנוסעת ל-"Versailles Château – Rive Gauche". ארמון ורסאי נמצא במרחק של כ-10 דקות הליכה מתחנה זו.

זכור כי השעות הללו משוערות ויכולות להשתנות בהתאם ליום ולשעה הספציפיים. בדוק תמיד את לוח הזמנים של הרכבת המקומית, כמו גם את כל ההתייעצות וההגבלות, כולל אלו הקשורות ל-COVID-19, לפני הנסיעה שלך.

עלות הכרטיס בכיוון אחד ממרכז פריז לוורסאי ב-RER היא כ-3.65 אירו למבוגר. הכרטיס ממארן-לה-ואל-צ'סי (דיסנילנד פריז) למרכז פריז הוא בסביבות 7.60 אירו למבוגר. ילדים בגילאי 4-10 מקבלים תעריף מוזל, וילדים מתחת לגיל 4 נוסעים בחינם.

מטעמי נוחות, אפשר גם לנסוע במונית או נסיעות משותפות, או לנהוג בעצמך, אך היו מוכנים לעלויות ותנועה שעשויים להיות גבוהים יותר בהשוואה לתחבורה ציבורית.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!