חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיסנילנד בהאלווין (ליל כל הקדושים)

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

דיסנילנד בהאלווין, ליל כל הקדושים, מתאים למבקרים מכל העולם שרוצים ליהנות מאווירה ייחודית ומפחידה עם עיצוב מיוחד לפארק ומופעים מיוחדים לתקופה.

כרטיסים לאירוע המדובר של השנה!

לאמיצים בלבד: דיסנילנד בהאלווין - ליל כל הקדשים

פארק השעשועים דיסנילנד פריז (יורודיסני) מארח כ- 10 מיליון מבקרים מדי שנה, האטרקציות רבות וכך גם הביקוש הרב לחווית דיסני שלא תוכלו למצוא בפארקים אחרים.
על אף שהחוויה של דיסני מומלצת בכל יום בשנה, ישראלים רבים מחפשים ליהנות מדיסנילנד בתקופות מיוחדות ובניהן תקופת האלווין, חג ליל כל הקדושים.

ליל כל הקדושים בדיסנילנד פריז (Disneyland Paris Halloween Party), משנה את פניו ויחד עם כל האורות, האווירה בפארק הופכת למפחידה ואפלולית, אם אתם חושבים שתוכלו לעמוד בזה, מומלץ לנסות את דיסנילנד בזמן האלווין.
בין הדברים שמשתנים בדיסנילנד בזמן ליל כל הקדושים, תוכלו לראות אורות וקישוטים מיוחדים להאלווין ( דלעת מפחידה, עטלפים ועוד), דמויות דיסני בתלבושות מיוחדות להאלווין שהדמויות הרעות ינסו להפחיד אתכם בכל מני דרכים יצירתיות, מפגש עם הדמויות המרושעות של דיסני, חנויות מזכרות עם מוצרי דיסני ברוח האלווין, תפריט מיוחד לחג במסעדות והדוכנים, מופעי רחוב ומצעד ייחודי להאלווין, מוזיקה מפחידה בפארק ומופע לילי בכיכובם של נבלי דיסני.
האזור המושקע ביותר מבחינת רוח החג יהיה הרחוב הראשי של ארצות הברית, שאר חלקי דיסנילנד יעוצבו בהתאם לנושא של כל אזור, בנוסף תוכלו ליהנות מאווירת האלווין מיוחדת גם באולפני וולט דיסני ובמתחם הבילוי דיסני וילג'.
תקופת האלווין בדיסנילנד פריז מתקיימת בין התאריכים 1 באוקטובר עד 6 בנובמבר, בכל שנה עקבו אחר התאריכים המדויקים.

האם מותר להיכנס מחופש לדיסנילנד בזמן האלווין?

אם טרם שמעתם על הכללים בפארק של דיסני, חשוב שתדעו שאחד מהם הוא האיסור להתחפש לדמויות של דיסני או תחפושות שמזכירות את הדמויות של דיסני מגיל 12-13, בדיסני עלולים לאסור את כניסתו של כל אדם שיכול להזכיר בגובהו ובדמותו עובד של דיסני, לצורך שמירה על הסדר וביטחון המבקרים בדיסני יאלצו אתכם להוריד את התחפושת שלכם ולכן מומלץ שלא להתחפש ביום רגיל.

למרות זאת, בהתאם לדיווחים העדכניים על חגיגות האלווין מבקרי הפארק יורשו להיכנס מחופשים בתחפושות מגוונות בתקופת חגיגות ליל כל הקודשים, תחפושות הנושאות את רוח החג.
על אף שחרור זמני של כלל איסור תחפושות בדיסנילנד,  בדיסני עדיין יכולים לאסור את כניסתכם אם התחפושות יסתירו את הפנים שלכם באופן מלא, אם התחפושות חושפניות, מפחידות מדי או בלתי הולמות.
בנוסף לאורך כל השנה אין להיכנס לפארק עם מקלות סלפי, אביזרים ותחפושות דמויי נשק, אביזרים מסוכנים בזמן אטרקציה כמו שכמיות/גלימות ארוכות או מקלות ארוכים כדוגמת שרביט קסמים גדול.

האם התורים ארוכים בזמן האלווין?

התקופה העמוסה ביותר בדיסנילנד פריז היא יולי-אוגוסט בסופי השבוע, תקופת החופש הגדול בה ניתן להיתקל בעומסים גם במהלך השבוע, ככל שמתרחקים מהחודשים האלו ומתקרבים אל מזג האוויר הקריר, כך גם הביקוש יורד.

בזמן חגיגות חגים בדיסנילנד פריז רמת הביקוש עולה, במידה ואתם תוהים האם עמוס בדיסנילנד פריז בזמן האלווין חשוב לבדוק האם יש לכם גמישות בימים במהלך השבוע.
מכוון ותקופת האלווין מתפרשת על למעלה מחודש, תוכלו למצוא ימים רגועים במהלך אמצע השבוע ובו לא תצטרכו להמתין זמן למתקנים.
במידה ונתקלתם ביום יש עומס בתורים, תוכלו לבדוק רכישת קיצור תורים באמצעות שירות Disney Premier Access, הורידו את אפליקציית דיסנילנד פריז ובדקו אם את המתקנים המוצעים. 

מזג אוויר אוקטובר, נובמבר: פעילות מתקנים והופעות בדיסנילנד פריז בהאלווין

מזג האוויר בדיסנילנד פריז בהאלווין צפוי להיות קריר לפרקים או קר, טווח הטמפרטורות באוקטובר הוא 9-16 מעלות ובנובמבר 5-11 מעלות.
מתקני חיצוניים והופעות חוץ (מצעד הדמויות ומופע הערב בטירה) יושפעו באופן ישיר ממזג האוויר, כל עוד מדובר בקור ובגשם קל, המתקנים וההופעות לא צפויים להיסגר או להתבטל.
במידה ומזג האוויר כולל גשם סוער או רוחות חזקות, מתקני חוץ שאינם מקורים יסגרו זמנית והתהלוכה המסורתית תדחה או תבוטל.

כל האטרקציות בפארק יקושטו ויעוצבו בצורה מפחידה שמתאימה להאלווין, ככל שהמתקן פונה לקהל הצעיר יותר, כך רמת ההפחדה יורדת, אם תרצו ללכת לאזורים רגועים יותר בפארק תוכלו להתמקד בארץ הפנטזיה אך אם אתם והילדים מגיעים לתקופת האלווין מומלץ שלא תוותרו על אזור כלשהו בפארק.
בדיסנילנד יתאימו את רמת ההפחדה לכל גיל, מבוגרים ואנשים שיוכלו לעמוד בהפחדות מסמרות שיער יוכלו ליהנות ממגדל הטרור באזור הדמדומים, הפחדות קלות לכל המשפחה ממתינות לכם באחוזת הפנטום והפחדות קלילות לילדים באטרקציות שונות כמו שלגיה ושבעת הגמדים ביער מסתורי.
אם אתם או הילדים לא אוהבים אווירה מפחידה ואפלה, תוכלו ליהנות מדיסנילנד בזמן הכריסמס ובכל יום אחר בשנה.

שאלות נפוצות

כן, דיסנילנד פריז (יורודיסני) משנה את פניו עם עיצובים מפחידים, דמויות דיסני מחופשות ברוח החג, נבלי דיסני תופסים שליטה, אוכל ברוח האלווין, מזכרות מפחידות בחנויות, מצעד הדמויות ברחוב החג והמופע הלילי משתנה.

הכל תלוי לאיזה אזור אתם הולכים, בחלק מהמקומות דיסנילנד הכינו הפחדות למבוגרים או אנשים אמיצים במיוחד, במרבית הפארק ההפחדות יהיו לכל המשפחה ובשאר הפארק ימתינו הפחדות קלות במיוחד לקטנטנים.

ביום רגיל החל מגיל 12-13 אסור להיכנס מחופשים לדמויות שמזכירות דמויות של דיסני, מרבית התחפושות אסורות. בזמן האלווין בדיסני מאפשרים להיכנס מחופשים כל עוד הפנים לא מוסתרות, התחפושות לא מפחידות ופרובוקטיביות מדי וכן ללא אביזרים מסוכנים.

הגיעו עם לבוש ארוך, מזג האוויר בדיסנילנד פריז באוקטובר 9-16 מעלות, בנובמבר הטמפרטורות יורדות לטווח של 5-11.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!