חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיסנילנד – מידע טקטי וטכני

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

זהו פוסט טקטי וטכני בעיקרו
רציתי לספר בתחילה על האטרקציות בפארקים או על המלון, אבל יש ככ הרבה מידע וטוב בקבוצה הזו, והכל כבר קיים בלי להעלות פוסט חדש, אז מה כן?
מידע טכני, שרובו מוכר לכם 'על הדרך' ואני רוצה לתת לו כבוד משלו.
(לרקע – לקחנו מלון קרוב, שני 'פארקים, יומיים, תאומות 12)
כרטיסים
באתר הרשמי. אפילו ניתן לחלק לתשלומים ככל שקונים מוקדם את החבילה (מלון + פארקים)
מלון
המלון מסודר ומאורגן באופן מדהים. בקבלה מחכה מעטפה עם כל המידע והכרטיסים לחדר שהם גם לדיסני. ניקוי יומיומי. נח ונקי. פונקציונלי מאוד. דקות מהפארק.
תחבורה
מערך השאטלים מתקתק כל 15 ד', אוטובוס מבריק, שילוט ברור, סדרנים בתחנת הפארק, התחנות מהפארק מחולקים ברציפים לפי המלונות. אוטובוס אחרון למלון ב 01:00 בלילה.
מאג'יק אאור
בהחלט שווה להגיע מוקדם (אבל צריך לקום מוקדם…). שעת החסד הזו יעילה ביותר. כשהפארק נפתח לכל יתר המבקרים, מרגישים את הבוסט והתורים בשניות.
מזג אויר
יולי. גשום לעתים וקריר. בררו היטב את התחזית. הביאו מטריות, עליונית מכל סוג ללילה ושכמיות גשם מניילון. ניתן לקנות בפארק – עלות פי 3 מפריז למשל. היה כתוב באפליקציה 24 מע' וגשום וההנחה ש' נסתדר'. אז לא. היה קר וממש לא נעים.
מכונת הגירויים האדירה פועלת בשני מישורי עלות (ורווח כמובן): בתחום המזון והמרצ'נדייז:
אוכל
יש מליון דוכנים בכל פינה ובכל סגנון. יקר בטירוף והמנות קטנות ולא משביעות. לא תמנעו מזה. הכינו נישנושי ביניים בתיק. לפני הכניסה לפארק, בתחנת הרכבת, יש חנות נוחות זולה, נצלו אותה למלא תיק. מקדונלדס ? יש ! מוסתר בפינה הכי נידחת באיזור הקניות שמחוץ לפארק.
מזכרות
ה-עניין השני בפארק. יצודו אתכם בוודאות. זה העיסוק המרכזי פה מבחינת ההכנסה המתגלגלת. חנויות מקסימות, אולמות ממש. יקר באופן מעליב. שוב, לא תמנעו. אם יש לכם זמן הזמינו מראש באתרים השונים בחמישית מחיר (אוזניים, חולצות, בובות, סיכות ומה לא).
בטחון
בדיקת תיקים וציוד בכניסה לכל פארק. לא מרשים סיגריות אלקטרוניות. למשפחה שלפנינו לקחו וזרקו.
הולכים לאיבוד
בקלות. אם קורה, קבעו עם כולם שחוזרים לנקודה האחרונה בה הייתם יחד. אין מערכת כריזה. הילדים עלו לבד ואתם על הספסל ? וודאו מראש היכן היציאה וכוונו אותם לספסל.
ניקיון וסדר
מבריק. הכל מצוחצח. פחים בכל פינה. המתקנים, אזורי ההמתנה, המדרכות. מליוני מבקרים. להוריד את הכובע. ספסלים מצויים בכל הפארק אם כי לא בכמות מספקת לדעתנו.
בעלי מוגבלויות
הגישה והטיפול בבעלי מוגבלויות מרשים. בדרכים, בשבילים ובכל המתקנים. כבוד.
מגוון
יש מתקן לכל גיל וכל רמת פחד / אתגר. החכמה להבין מראש לפני שעומדים 50 ד בתור. לא תמיד תצליחו.
אפליקציה
מעולה. מידע חשוב על המתקנים כולל תמונות. שימו לב – לגבי חישוב הזמנים, כתוב 60 זה 60. מתעדכן און ליין. המפה משמשת כמובן להתמצאות בפארקים וכן לגבי לו"ז המצעדים השונים.
תכנון מסלולים
בגדול, לדעתנו אמנם חשוב לדעת מראש באופן כללי באילו אזורים המתקנים שסימנתם לעצמכם. אבל… גם יתר ה 40 אלף שבאו איתכם סימנו. העצה, התכנון צריך להיות בסיס לשינויים. תתגלגלו. גם לפנות ימינה פתאום ללא תכנון זו חוויה.
תכנון ימים
ביומיים ניתן להכיל המון מתקנים. לפחות ביום אחד עשו הפסקת שנצ של שעתיים וחזרו לאירוע סיום שמתחיל ב 2250. חובה.
לגדולים או קטנים?
לדעתנו יש הנחה שגויה ש'סטודיו' זה לנוער, יש שם מתקנים גם לקטנטנים. בקיצ, בשני החלקים יש מתקנים לכל הגילים.
הנעלה
אמרו פה וצודקים. רק נעלי התעמלות טובות. קחו בחשבון שאתם ככהנ לפני טיול בפריז, גם שם תצטרכו נעליים איכותיות. הכל ברגל….
קיצור תורים
הבנתם שיש כמה אפשרויות לקיצור תורים. מראש או במקום דרך האפליקציה. יקר באופן מוגזם אבל יעיל מאוד. התור של הvipיז רץ ושווה את העלות בחלק מהמקרים.
שפה
למרות שדי ברור, כמובן שכל עובדי הפארק מדברים אנגלית.
החוויה הכוללת
דיסני זה דיסני. ירידה לפרטים לקנא. תקינות ותפעול פיקס. הכל מדוייק עיצובית ותפקודית. הצוות חייכן אדיב ולשרות המבקרים. חוויה מדהימה.
פעם שניה שלנו (אורלנדו) נשוב אנשאללה.

קישור לפוסט המקורי בקבוצת המטיילים שלנו לדיסנילנד >>

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!