חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טון סטודיו – Toon Studio

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

עולם הקסמים והאנימציה של דיסנילנד פריז✨

סטודיו Toon, הממוקם בפארק אולפני וולט דיסני בדיסנילנד פריז, מציע חוויה ייחודית וסוחפת שמביאה לחיים את הקסם של האנימציה של דיסני.

Toon Studio נועד לגרום לאורחים להרגיש כאילו נכנסו ישירות לסרט מצויר חי – האזור מעוצב כדי לשכפל אולפן אנימציה קלאסי, עם צבעים מרהיבים, עיצובים גחמניים, והתייחסויות רבות לסרטי דיסני ופיקסאר פופולריים.

הרעיון מושרש בחגיגת מורשת האנימציה של דיסני, תוך הצגת יצירות קלאסיות ועכשוויות כאחד.

גישה נושאית זו לא רק מכבדת את התהליך האמנותי אלא גם מתחברת רגשית עם המבקרים על ידי מעוררת נוסטלגיה והתרגשות באמצעות דמויות וסיפורים אהובים.

באפריל 2024, הוכרז ש-Production Courtyard ו-Toon Studio ייסגרו באופן זמני, וימותגו מחדש ל'ארצות נושא' חדשות ב-World Premiere Plaza, שתיפתח באביב 2025.

אטרקציות מרכזיות ב - Toon Studio🎢

Toon Studio כולל מספר אטרקציות מרכזיות המדגישות את השימוש החדשני של דיסני בטכנולוגיה ובסיפור סיפורים.

אחד מרגעי השיא הוא "Crush's Coaster", הרפתקת רכבת הרים המשלבת חווית נסיעה קלאסית עם הקרנות דיגיטליות כדי לשחזר סצנות מהסרט של פיקסאר "מוצאים את נמו".

אטרקציה זו ידועה במיוחד בנרטיב המרתק שלה ובאופן שבו היא מדמה סצנות מתחת למים, ומספקת חוויה מלהיבה לאורחים.

אטרקציה משמעותית נוספת היא "רטטוי: ההרפתקה" -מתקן נסיעה זה משתמש בטכנולוגיה ללא מסלול כדי להעניק למבקרים מבט מעיני חולדה על מסעדה פריזאית, בהשראת הסרט "רטטוי" של פיקסאר.

זוהי דוגמה מצוינת לאופן שבו Toon Studio משלב טכנולוגיה מתקדמת עם סיפור סיפורים, ומאפשר לאורחים לשקוע במלואו בעולם הסרט.

"Toy Story Playland" הוא גם חלק מסטודיו Toon, שמציע מספר אטרקציות בנושאי "צעצוע של סיפור", כולל "Slinky Dog Zigzag Spin" ו-"Toy Soldiers Parachet Drop". אטרקציות אלו נועדו לגרום למבקרים להרגיש כאילו הם חלק מהחצר האחורית של אנדי, משחקים לצד וודי, באז שנות אור ודמויות אהובות אחרות.

Powered by GetYourGuide

אלמנט חינוכי לפארק👨‍🏫

Toon Studio הוא אינו רק מקום לבילוי ובידור, איזור זה של הפארק מלא בהשראה חינוכית מלמדת!

על ידי חשיפת המבקרים להיבטים שונים של אנימציה באמצעות תערוכות ואטרקציות אינטראקטיביות, הסטודיו מספק מבט אל מאחורי הקלעים של תהליך האנימציה.

סדנאות והדגמות מציעות לאורחים תובנות על המורכבות של האנימציה, משרטוט דמויות ועד לעיבוד דיגיטלי, תוך הדגשת השילוב של אמנות וטכנולוגיה החיונית ליצירת האנימציות המופיעות על המסך.

השפעה תרבותית📈

ל-Toon Studio יש השפעה תרבותית משמעותית שכן הוא ממשיך לעורר השראה ולחנך את המבקרים לגבי ההיבטים האמנותיים והטכניים של האנימציה.

הוא משמש כגשר בין דורות, ומאפשר להורים ולילדים להתחבר על פני חוויות משותפות של הסיפורים והדמויות של דיסני.

יתרה מכך, הסטודיו ממלא תפקיד מכריע בנוף התרבותי של דיסנילנד פריז, ותורם לזהותו כמקום בו נוצרים קסמים וסיפורים מתעוררים לחיים.

מתקנים שאסור לפספס בסטודיו טון☝️

צעצוע של סיפור Toy Story Playland – עולם של צעצועי ענק עם 3 מתקנים נפלאים בהשראת צעצוע של סיפור – מתקן מצנחים של חיילי צעצוע, מתקן רכבת בצורת הכלב סלינקי, ומתקן דמוי מסלול המכוניות של אנדי.

רכבת ההרים של נמו Crush's Coaster – בדרך תעברו שוניות אלמוגים מהפנטות, תחקרו תאונת צוללת במעמקי האוקיינוס ותפגשו כרישים צמחוניים… והכל כמובן עם נמו וחבריו (לא מומלץ לילדים מתחת לגיל 7).

מכוניות מתנגשות Cars Race Rally – עם המכוניות המקסימות מהסרט "מכוניות".

אנימג'יק Animagique – מופע מקסים של מיקי דונלנד, מלך האריות ודמויות נוספות בגודל טבעי.

אומנות האנימציה של דיסני Art of Disney Animation – הסבר אודות אמנות האנימציה וצפיה באנימטורים בפעולה, וזה עוד לא הכל… אתם מוזמנים לנסות גם בעצמכם.

השטיח המעופף מעל אגרבה Flying Carpets Over Agrabah – קרוסלה מעופפת לגדולים ולקטנים בהשראת הסרט אלאדין.

Powered by GetYourGuide

לסיכום,

Toon Studio בדיסנילנד פריז הוא חגיגה תוססת של מורשת האנימציה העשירה של דיסני.

על ידי מידע על אטרקציות דמיון עם תובנות חינוכיות על תהליך האנימציה, זה לא רק מבדר אלא גם מעורר הערכה עמוקה יותר לאומנות מאחורי סרטי דיסני ופיקסאר האהובים.

כקשר של יצירתיות, נוסטלגיה וחדשנות, Toon Studio מציע חוויה חסרת תקדים המחברת בין דורות, מה שהופך אותו לחלק מהותי מדיסנילנד פריז.

המרחב הסוחף הזה ממשיך לרתק מבקרים מכל העולם, ומבטיח שהקסם והמורשת של האנימציה של דיסני יימשכו.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!