Search
Close this search box.

מסע בין כוכבים – Star Tours: The Adventures Continue

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

אטרקציית Star Wars בדיסנילנד פריז

דיסנילנד פריז, יעד חלומי השוכן במארן-לה-ואל, צרפת, מייצג את תמצית הקסם וההרפתקאות שפארקי דיסני ברחבי העולם נחגגים עבורם.

מאז פתיחתו החגיגית ב-1992 כאתר הנופש של יורו דיסני, הפארק קסם למיליוני מבקרים עם השילוב הייחודי שלו של סיפורים, חדשנות וקסם דיסני הקלאסי.

דיסנילנד פריז, המורכב משני פארקים עיקריים, דיסנילנד פארק ופארק אולפני וולט דיסני, מציע אינספור אטרקציות, תהלוכות ומופעים, מה שהופך אותה ליעד התיירותי המוביל באירופה.

עיצוב הפארק משלב סגנון אירופאי המשתלב בצורה חלקה עם הנושאים המובהקים של דיסני, ויוצר חוויה בלתי נשכחת לאורחים בכל הגילאים.

בין שלל האטרקציות שיש לדיסנילנד פריז להציע, Star Tours: The Adventures Continue תוכלו למצוא את אחת האטרקציות החדשניות ביותר בפארק, אטרקציה זו, מהווה נסיעה בסימולטור תנועה בתלת מימד, המציעה לאורחים מסע סוחף אל גלקסיית מלחמת הכוכבים.

המתקן משמש כעדכון ודמיון מחדש של הנסיעה המקורית של Star Tours, שהופיעה לראשונה ב-1987 בדיסנילנד בקליפורניה.

הגרסה המחודשת, שנפתחה לראשונה ב-2011 באולפני הוליווד של דיסני בפלורידה, לפני שעשתה את דרכה לדיסנילנד פריז, מציגה חווית נסיעה דינמית, עם קווי עלילה ויעדים מרובים, מה שמבטיח שאף רכיבה לא תהיה זהה.

על המתקן

Star Tours: The Adventures Continue מושך אורחים ליקום מלחמת הכוכבים כשהם מצטרפים לברית המורדים במשימה נגד האימפריה הגלקטית.

ההיסטוריה מאחורי האטרקציה האיקונית הזו מתחילה בקודמו, ה-Star Tours המקורי, שהיה האטרקציה הראשונה של דיסני המבוססת על קניין רוחני שאינו בעל רישיון דיסני.

הצלחת שיתוף הפעולה הזה בין דיסני וג'ורג' לוקאס סללה את הדרך להרחבת הנוכחות של מלחמת הכוכבים בפארקי דיסני, והגיעה לשיאה בפיתוח הגרסה המעודכנת.

הנסיעה משלבת טכנולוגיה חדישה, כולל וידאו תלת מימד בהבחנה גבוהה, דמויות אודיו-אנימטרוניקה וסימולציית טיסה, כדי ליצור חוויה מרתקת מאוד המשקפת את ההתקדמות הן בסיפור הסיפור והן בטכנולוגיה שנראתה בסדרת סרטי מלחמת הכוכבים.

Powered by GetYourGuide

ג'ורג' לוקאס - מלחמת הכוכבים ודיסני

ג'ורג' לוקאס, יוצר הסרטים בעל החזון מאחורי סאגת "מלחמת הכוכבים", פתח בשיתוף פעולה פורץ דרך עם דיסני שבסופו של דבר יגדיר מחדש את האטרקציות של פארק השעשועים ויעמיק את מורשת הנרטיב הבין-גלקטי שלו.

השותפות הזו, אף שבהתחלה לא נועדה ישירות להכנסת "מלחמת הכוכבים" לפארקי דיסני, הכינה את הבמה לאחד משיתופי הפעולה האיקוניים ביותר בתעשיית הבידור ופארקי השעשועים.

המסע של לוקאס עם דיסני החל בתחילת שנות ה-80, תקופה שבה "מלחמת הכוכבים" של לוקאספילם כבר שינה את נוף המדע הבדיוני והקולנוע בכלל.

שיתוף הפעולה האמיתי שהביא את "מלחמת הכוכבים" לפארקי דיסני היה הפיתוח של האטרקציה "סטאר טורס".

בהשראת ההצלחה של "קפטן EO" והכרה בפופולריות העצומה של זיכיון "מלחמת הכוכבים", דיסני פנתה ללוקאס עם הרעיון ליצור רכיבת סימולטור תנועה שתטבול את האורחים ביקום "מלחמת הכוכבים".

הקונספט הזה עלה בקנה אחד עם החזון של לוקאס להרחיב את חווית "מלחמת הכוכבים" מעבר לתחום הקולנועי ולצורות אינטראקטיביות של בידור.

"Star Tours" הושק בינואר 1987 בדיסנילנד באנהיים, קליפורניה, סימן את הפעם הראשונה שבה אטרקציה בפארק דיסני מבוססת על קניין רוחני שאינו של דיסני.

פיתוח הנסיעה היה משימה משמעותית, שדרשה שיתוף פעולה הדוק בין Disney Imagineers ו-Lucasfilm, כולל שימוש בטכנולוגיות האפקטים החזותיים המתקדמות של ILM ליצירת קטעי סרטים של הנסיעה.

המעורבות של לוקאס הבטיחה שהאטרקציה תישאר נאמנה לידע ולאסתטיקה של "מלחמת הכוכבים", והפכה אותה ללהיט מיידי בקרב מבקרי הפארק ומעריצי "מלחמת הכוכבים" כאחד.

ההצלחה של "Star Tours" הניחה את הבסיס לשותפות מתמשכת בין ג'ורג' לוקאס ודיסני, שהובילה ליצירת אטרקציות נוספות כגון "Indiana Jones Adventure" ובסופו של דבר לרכישת לוקאספילם על ידי דיסני בשנת 2012.

רכישה זו חיזקה את הקשר עוד יותר מה שהוביל לפיתוח של אדמות ייעודיות של "מלחמת הכוכבים", הידועות בשם "מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסי", בדיסנילנד וב-Walt Disney World Resort.

שיתוף הפעולה של ג'ורג' לוקאס עם דיסני סביב "מלחמת הכוכבים" מייצג התכנסות חלוצית של סרטים ובידור בפארקי שעשועים, המדגים כיצד חזון יצירתי וטכנולוגיה חדשנית יכולים להתאחד כדי ליצור חוויות סוחפות המרחיבות את העולמות הסיפוריים של זכייניות קולנוע אהובות.

שותפות זו לא רק העשירה את פארקי דיסני אלא גם מילאה תפקיד משמעותי בשמירה על מורשת "מלחמת הכוכבים" חיה ומתפתחת על פני דורות.

חווית הנסיעה במתקן ולמה לצפות?

טיול בין הכוכבים – ההרפתקאות ממשיכות, היא חוויה שאין כמותה!

האורחים עולים על חללית Starspeeder 1000 ובעזרת C-3PO ו-R2-D2 יוצאים למסע אקראי למקומות איקוניים שונים מיקום מלחמת הכוכבים, כמו Tatooine, Hoth, Naboo ו-Jakku.

האטרקציה ידועה בערך השידור הגבוה שלה, הודות לשילובי הסיפור המרובים שיכולים להתרחש, כולל רצפי פתיחה, ראשוני וסיום שונים.

חווית הנסיעה הסוחפת מועצמת על ידי הכללת דמויות מסאגת מלחמת הכוכבים, ויזואליות מרתקת וסימולציית תנועה מרגשת, שגורמת לאורחים להרגיש כאילו הם חלק מהאקשן.

היכן ממוקמת האטרקציה בדיסנילנד פריז?

Star Tours: The Adventures Continue ממוקם אסטרטגית באזור דיסקברילנד של דיסנילנד פארק, ליד אטרקציות אחרות החוגגות חקר וחדשנות, כמו Space Mountain ו-Buzz Lightyear Laser Blast.

מיקום זה מדגיש את נושא האטרקציה של הרפתקאות וגילוי, ומאפשר לאורחים לעבור בצורה חלקה מחוויה מרגשת אחת לאחרת.

הקרבה לאטרקציות פופולריות אחרות מבטיחה שהמבקרים ב-Discoveryland יוכלו ליהנות ממגוון מגוון של חוויות בתוך אזור קומפקטי של הפארק.

מגבלות, נגישות ומידע חשוב

לפני שיוצאים להרפתקה שמציעה Star Tours: The Adventures Continue, יש כמה שיקולים והגבלות חשובות שאתם כאורחים צריכים להיות מודעים אליהם.

לנסיעה יש דרישת גובה מינימלית של 102 ס"מ (40 אינץ') כדי להבטיח את הבטיחות והנוחות של כל הנוסעים.

כמו כן, מומלץ לאורחים להעריך את התאמתם לנסיעה בהתבסס על מצבם הבריאותי, מכיוון שסימולציית התנועה והאפקטים התלת מימדיים עשויים שלא להתאים לכולם.

יתר על כן, האטרקציה נועדה לתת מענה לקהל רחב, מחובבי מלחמת הכוכבים ועד לאלו המחפשים חוויות מרגשות, מה שהופך אותה לביקור חובה עבור כמעט כל מבקר בדיסנילנד פריז.

טיפים חשובים ליום הביקור

הגעה מוקדמת – עקפו את ההמונים על ידי הגעה בזמן הפתיחה של הפארק כדי ליהנות מזמני המתנה קצרים יותר לאטרקציות פופולריות.

השתמשו במערכת FastPass – נצל את מערכת FastPass כדי לחסוך זמן בתור לאטרקציות כמו Star Tours: The Adventures Continue.

תכננו את הביקור שלכם – תעדוף אטרקציות ומופעים שחובה לראות, שקלו להתחיל בחלק האחורי של הפארק ולעשות את דרככם לחזית כדי להימנע מהמונים.

קחו הפסקות – קבעו זמן מנוחה כדי לצבור אנרגיות וליהנות מהאווירה של הפארק, על מנת להבטיח יום מהנה יותר ופחות מתיש.

רוכב יחיד – מתקנים רבים בפארק מציעים אופציה מהירה של כניסה למתקנים ואטרקציות עמוסים בתורים, אופציית רוכב יחיד בתור נפרד .

Powered by GetYourGuide

לסיכום,

דיסנילנד פריז, עם השילוב הקסום של סיפור וחדשנות, מציע חוויה ייחודית שמתעלה מעל מחסומי תרבות וגיל.

Star Tours: The Adventures Continue ממחיש את הרוח הזו של הרפתקאות וחקר, ומזמין אורחים ליקום סוחף של מלחמת הכוכבים.

מיקומו האסטרטגי ב-Discoveryland, יחד עם האופי הדינמי של הנסיעה והשילוב המתחשב של טכנולוגיה וסיפור סיפורים, מבטיחים חוויה בלתי נשכחת לכולם.

עם תכנון קפדני ורוח של הרפתקאות, המבקרים יכולים למקסם את הביקור של יום אחד בדיסנילנד פארק פריז, וליצור זיכרונות שיימשכו לכל החיים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Facebook
WhatsApp

חוויה בדיסני מתחילה כאן

error: Content is protected !!

מחכים לך בפייסבוק!