חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקרוסלה של סלינקי מצעצוע של סיפור – Slinky® Dog Zigzag Spin

עזרה בתכנון הטיול לפריז ודיסני? השאירו פרטים 👇

קרוסלה מהירה ומיוחדת בנושא הסרט צעצוע של סיפור (Toy Story)🎠

דיסנילנד פריז, ממלכה מהפנטת שבה חלומות משתלבים במציאות, מציעה הרפתקה ייחודית בפארק אולפני וולט דיסני, המשלבת אנימציה וקולנוע מכל העולם.

בין האטרקציות הללו, ה-Slinky Dog Spin נחשב למתקן רכיבה ידידותי למשפחות וילדים צעירים, המגלמת את הרוח השטותית והילדותית של הסרטים האהובים של דיסני.

המתקן, נועד להקסים מבקרים צעירים תוך מתן חיוך נוסטלגי למבוגרים, הנסיעה המיוחדת והנושאית הזו הופכת צעצוע מוכר מסדרת "צעצוע של סיפור" לחוויה דינמית.

על המתקן וחווית הנסיעה🎢

ה-Slinky Dog Spin, הממוקם בחלק של Toy Story Playland בפארק אולפני וולט דיסני בדיסנילנד פריז, הוא דוגמה מצוינת לאופן שבו פארקי דיסני משלבים דמויות וסיפורים אהובים בחוויות פיזיות סוחפות.

מאז פתיחתה באוגוסט 2010, האטרקציה הזו מציעה חווית נסיעה מענגת שמושכת במיוחד ילדים צעירים ומשפחות.

מתקן רכיבה זה נוצר בהשראת הדמות Slinky Dog מסרטי "צעצוע של סיפור" של פיקסאר, כלב צעצוע עם סלינק מתכתי לגוף, שהפך לסמל לחדשנות שובבה בסדרה.

ה-Slinky Dog Spin לוכד את המהות של הדמות הזו בכך שהוא מאפשר לרוכבים לעלות על רכבת עגולה הדומה ל-Slinky Dog, עם גופו האייקוני המתמתח.

העיצוב מנצל בחוכמה את יכולת המתיחה של הדמות כדי ליצור נסיעה שמסתובבת סביב ציר מרכזי, המחקה את התנועה של צעצוע קפיץ מהחיים האמיתיים.

החוויה עצמה עדינה ואיטית אך מהנה מאוד, כאשר מנגנון הנסיעה מאפשר ל-Slinky Dog "לרדוף" אחרי זנבו סביב בית כלבים מרכזי, הממוקם בתוך תפאורה תוססת עם נושא לחצר האחורית של אנדי.

הנגישות של הנסיעה לאורחים צעירים הופכת אותה לחוויית רכבת הרים ראשונה אהובה עבור ילדים רבים.

מבחינת הנושא, האטרקציה מעוצבת בקפידה כדי לעורר את העולם הגדול של צעצוע, ולעודד את המבקרים לדמיין את עצמם כחלק מהסקאלה הקטנה של כלי המשחק של אנדי, (הנער מהסרט צעצוע של סיפור).

זה מושג באמצעות אביזרים גדולים כמו להבי דשא ענקיים ונעל גדולה, אשר מטביעים את הרוכבים בעולם הדמיון של Toy Story.

Powered by GetYourGuide

למי מתאימה האטרקציה?👨‍👩‍👦‍👦

ה-Slinky Dog Spin מיועד בעיקר לילדים צעירים ולמשפחות…

הוא משמש כהקדמה מצוינת לטיולי פארק שעשועים לפעוטות וילדים צעירים, הודות לתנועות העדינות והעיצוב המושך חזותית.

נושא המתקן מבוסס על הדמות Slinky Dog מסדרת "Toy Story" של פיקסאר, מה שהופך אותה לאטרקטיבית במיוחד עבור מעריצי הסרטים.

ההיכרות של הדמות והאופי השובב והנוח של הנסיעה מבטיחים שהיא נהנית בקרב הקהל המיועד שלה, ומספקת מספיק ריגוש לרוכבים הצעירים מבלי להפחיד אותם.

מגבלות כניסה ומידע חשוב⛔

כמו בכל אטרקציה בפארק שעשועים, קיימות הגבלות והנחיות מסוימות כדי להבטיח את הבטיחות וההנאה של כל האורחים.

ל-Slinky Dog Spin יש דרישת גובה של לפחות 81 ס"מ (32 אינץ'), מה שמאפשר אפילו לילדים צעירים יותר לרכוב, בתנאי שהם עומדים במינימום הזה.

ילדים מתחת לגיל שבע חייבים בליווי מבוגר, המהווה אמצעי זהירות סטנדרטי ברוב מתקני הרכיבה המיועדים לאורחים צעירים יותר.

הנסיעה נגישה גם לאורחים עם מוגבלויות, מה שמשקף את המחויבות של דיסנילנד פריז לנגישות בתוך האטרקציות שלהם.

היכן ממוקם המתקן באולפני דיסני בפריז?📍

פארק אולפני וולט דיסני מחולק למספר אזורים, שכל אחד מהם נושא סביב היבט מסוים של סרט ואנימציה.

ה-Slinky Dog Spin ממוקם ב-Toy Story Playland, שנועד לגרום למבקרים להרגיש כאילו הם התכווצו לגודל של צעצוע בחצר האחורית של אנדי.

אזור זה של הפארק הוא נושא סביב סרטי "צעצוע של סיפור", עם אטרקציות נוספות המשלימות את ה-Slinky Dog Spin, כמו RC Racer ו-Toy Soldiers Parachute Drop, היוצרות סביבת סיפור מגובשת.

שעות פעילות ומידע חיוני🕒

שעות הפעילות של ה-Slinky Dog Spin יכולות להשתנות בהתאם לעונה ולשעות הפעילות הכוללות של הפארק, הנמשכות בדרך כלל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הערב המאוחרות.

מומלץ למבקרים לבדוק באתר דיסנילנד פריז או באפליקציה הרשמית לקבלת המידע העדכני ביותר במהלך ביקורם.

האטרקציה, פועלת ברציפות לאורך כל היום, עם זמן השבתה מתוכנן לתחזוקה לפי הצורך כדי להבטיח בטיחות ופונקציונליות.

מידע זה חיוני לתכנון, במיוחד עבור משפחות המעוניינות לייעל את הביקור שלהן כך שיכלול אטרקציות מועדפות מבלי להתמודד עם זמני המתנה ארוכים.

Powered by GetYourGuide

לסיכום,

הקרוסלה של Slinky בפארק אולפני וולט דיסני הוא יותר מעוד מתקן אטרקטיבי בפארק, זוהי חוויה סוחפת שמביאה לחיים את הסיפור המענג של "צעצוע של סיפור".

עוצב בקפידה מבחינת התכנון כך שילדים צעירים ומשפחות יהיו בראש, הוא מציע היכרות עדינה אך מהנה למתקנים בפארק השעשועים, הממוקם בתוך סביבה עם נושא יצירתי שתופס את המהות של היותו אחד הצעצועים של אנדי.

אטרקציה זו נותרה עדות ליכולתה של דיסני למזג סיפורים מלאי דמיון עם חוויות פיזיות, מה שהופך אותה לביקור חובה עבור אורחי דיסנילנד פריז.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!